Zobrazeno 1 až 10 z celkem 48 článků.
850_20240423_174926.jpg

Přímý postup uhájen s noblesou. Malenovice poraženy!

Malenovice - před námi byl poslední zápas základní části, který jsme potřebovali vyhrát a zajistit si tak přímý postup do play-off. Čekala nás náročná cesta až do Zlína a vyráželi jsme v 6:00. Už od začátku panovala dobrá nálada. Vše držel pod taktovkou staronový kapitán Lubomír Menc, jenž převzal pásku po Filipu Pecinovi.

847_20240416_080050.jpg

Skvělý Synek, dobrý herní projev, avšak velká smůla v zakončení

V neděli se A-tým vydal do Poličky, kde bylo cílem získat minimálně dva body a pojistit si tak první šestku, a tím se vyhnout předkolu play-off. I přes výborný brankářský výkon Synka, pět přesilových her a spoustu dalších gólových šancí jsme důrazného soupeře nepřehráli a Kometa se v pomyslném hokejbalovém vesmíru posunula ještě výše. Pro Ježky naopak prohra znamená nepříjemnost v podobě nutnosti vyhrát ve Zlíně, kam se „Áčko“ odebere tuto neděli.

844_20240409_082749.jpg

Z bojovného utkání nakonec bereme bod

Letní počasí nabídlo v neděli souboj našeho Áčka s Tygry z Mladé Boleslavi. Soupeř s sebou přivezl kvalitní sestavu, která již od začátku nasadila vysoké tempo a hrál se bojovný a kvalitní hokejbal. Naše sestava, posilněná návratem kapitána Peciny, tak musela přidat plyn, a i když tabulkově přijel slabší soupeř, vůbec to tak nevypadalo.

841_20240402_092921.jpg

Lídra tabulky jsme poslali domů s prázdnou.

Heřmanův Městec – po nezdařeném utkání v Praze jsme potřebovali opět bodovat a začít proměňovat šance, a to se nám povedlo. Z jihu Čech k nám přijel Suchdol. Soupeř, který před zápasem vládl 1.lize, nastoupil na modrou čáru právě na Ježkárně. Naše skupina byla motivována o to víc, že přišla o kapitána Pecinu, který nyní potřebuje věnovat čas rodině, a proto jsme hráli i za něj.

839_20240327_092523.jpg

Z Palmovky bez bodu.

Praha – vydali jsme se na „centrální stadion“ směr Palmovka. Na stadion, odkud jsme odvezli v září tři body. Při nástupu do autobusu směr Praha chyběl pouze absentující Pepa Macháček, který si lečí poranění ze zápasu proti Brnu. Přistoupila též skupina fanoušků, takže se očekávalo domácí prostředí.

835_20240319_095925.jpg

První domácí klání a hned za 3 body pro Ježky! Pachuť po minulém víkendu je pryč.

Heřmanův Městec – slunečné nedělní počasí, nově natřený stánek a skvělá atmosféra. Body tak byly ve velkém očekávání. Brno přijelo standardně v plné síle, a navíc mělo v řadách borce, co můžeme potkávat v naší 2. lize. S větším počtem hráčů soupeře jsme se potkali i na jihlavském turnaji, kde soupeř vystupoval pod jménem Kapři Brno a dokázal nás pěkně potrápit. Do naší sestavy se po jednozápasové absenci vrátil zkušený Roman Hejl a již zcela vyléčený Václav Kachlík, který zaparkoval opět v lajně bratří Pilařů.

829_20240311_220555.jpg

Po výpadku ze druhé třetiny jedeme z Třebové naprázdno!

K prvnímu jarnímu kolu jsme jeli do dobře známé České Třebové. Kohouti sice okupují až poslední příčku pelotonu první ligy, ale rozhodně nejsou do počtu. Jejich vzrůstající schopnost trápit i soupeře z horních pozic dost vyrovnané tabulky nám byla velmi dobře známa. Nám se naopak do sestavy vrátil Ondra Běloušek a Roman Jošt a připojili se i další jména, která bojují o místo v „Áčku“. Do Třebové tak vyrazila početná skupina s cílem přivést 3 body, ale…

826_20240305_225357.jpg

Nezapomenutelné číslo 22 v roli trenéra A-týmu

A-tým prožívá skvělé sezóny v první lize. Vést tuto divokou ježčí smečku není nic lehkého. Jedno jméno to ale zvládá naprosto s přehledem. U Ježků působí od samého počátku a má lví podíl na tom, čím dnes Ježci v hokejbalové branži jsou! V dobách, kdy na dresu nebyla jména ale pouze čísla, bylo číslo 22 synonymem pro jméno Josef Kozel. Nyní předseda klubu, trenér A-týmu a muž s velkým respektem po celé republice vzhledem k tomu, čeho ve světě hokejbalu dosáhl.

821_20240220_095340.jpg

Jihlavské turnaje nám svědčí. Další zářez, tentokrát ze zimního turnaje.

Do Jihlavy odcestovala početná skupina mladíků doplněná o zkušené hráče. K týmu se připojil Milan Holý, Ondřej Hladký, Jan Čapka, Filip Kovář a Richard Bičík, kteří všichni hrají převážně za B tým a někteří za juniory. Naopak s týmem neodcestovali Jan a Tomáš Pilařové, Lubomír Menc, Jan Böhm a kapitán Filip Pecina, který si plní roli otce.