Ježčí zpravodajství

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 733 článků.
2500.jpg

Černá série je u konce! Z Pardubic vezeme tři body

Pardubice – Trenérské rošambó bylo ke sledování poslední hrací víkend roku 2022. Josef Kozel výrazně zamíchal sestavou, v prvních svou pěticích našel prostor hned pro sedm juniorů a dorostenců a i odvážně postavil první útok čistě jen z juniorů, kterým se letos v obou soutěžích mimořádně daří. Směr byl jasný - impuls mužstvu a zlepšit střeleckou potenci v přesilových hrách.

2499.jpg

Juniorka znovu odskočila na čele tabulky

Vzhledem k dění v Třinci na sváteční čtvrtek měli Ježci již jisté první místo po podzimní části. I přesto chtěli heřmanoměstečtí junioři odskočit na čele tabulky.  

2502.jpg

Petru Mencovi jsme dárek ke kulatinám nepřinesli. Boleslav odjíždí se všemi body.

Heřmanův Městec – 20.11 se narodila naše velká stálice a jeden z členů týmu, kterému vděčíme za to, že v našem městě hokejbal vůbec existuje. Petr Menc oslavil v tento den své padesáté narozeniny a je stále na špici brankářů. My jsme moc rádi, že jsme mu mohli předat podepsaný dres s číslem 50. Každý si přál, abychom v tento svátek přidali k darům i tři body z domácího prostředí.  Do zápasu nastoupil i Daniel Valenta, který se tak vrací po dlouhé pauze k hokejbalu. Naposledy jsme ho v našem dresu viděli ještě před covid pauzou.  

2498.jpg

Junioři ukázali svoji sílu, v těžkém duelu přetlačili Pardubice

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, leží pro Ježky nepopulární hřiště. Junioři měli před dalším kolem jasný cíl, vyloupit pardubické Polabiny.    Zatímco Ježci mají účast v nadstavbové skupině A jistou a bojují o první místo, pardubické HBC usiluje o každý bod, aby si onu účast také zajistilo.  

2496.jpg

První prohra přišla na půdě Malenovic

K devátému zápasu Extraligy juniorů zajížděli Ježci na půdu dosud posledních Malenovic. Ty v novém svatostánku ještě neprohráli, i přesto však jeli heřmanoměstečtí potvrdit roli favorita a získat tři body.  

2495.jpg

Drama v Českém Poháru rozhodlo duo Macenauer - Novelinka.

Praha – Další pokračování Českého poháru - tentokrát na půdě těžkého soupeře. Setkali jsme se s další rezervou extraligového celku, tentokrát Hostivaře. Proti nám však nestál žádný nezkušený tým, ale celek, který se poskládal kolem Jana Čejky a v brance soupeře se objevil nám dobře známý Adam Majerníček, kterého si můžeme pamatovat z působení ve Svítkově v minulém roce. 

2494.jpg

Dva góly Tomáše Pilaře na body nestačily. Z Malenovic bez bodu!

Malenovice – Netradičně v sobotu se měl odehrát zápas mezi Ježky a domácím výběrem Malenovic.  Očekával se těžký boj na nově zrekonstruovaném hřišti, kde si před týdnem vylámala zuby Polička. Naše motivace byla ještě o to větší, když juniorka hrající před námi nedokázala skórovat a prohrála 1:0.