Ježčí zpravodajství

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 733 článků.
2501.jpg

Stopka v Českém Poháru, Hradec byl nad naše síly!

Heřmanův Městec – K dalšímu utkání Českého Poháru jsme nyní nikam necestovali, ale dostali jsme možnost hrát s extraligovým hradeckým „A“ týmem o postup do další fáze Českého Poháru. Začátek zápasu byl určen na sváteční ráno, takže si mnozí slibovali velkou návštěvnost a úspěšný postup do další fáze.

2493.jpg

Ani napodruhé Svítkov v derby s Ježky neuspěl

I přesto, že sobotní počasí hokejbalistům příliš nepřálo, heřmanoměstečtí junioři se chystali k dlouho očekávanému derby se svítkovskými hvězdami.  

2492.jpg

Nervy, pot a zápletka až do posledních sekund! Brno nakonec zdoláno.

Heřmanův Městec – Pěkná neděle na Ježkárně se změnila v drama a urputný boj o každý kousek hřiště. Do našeho města přijelo Brno, které (ač s dobrou vzájemnou bilancí) rozhodně nepatří k žádným lehkým soupeřům a předvedlo to dokonale i tuto neděli.

2491.jpg

Asfalt classic po náročném boji zvládnuto, z jihu Moravy za 3 body

Zápas v Třinci byl pro velkou marodku týmu z města železáren odložen na 4.12. a tak junioři mohli zahájit druhou polovinu podzimní části. Los jim přisoudil Hodonín, který si z Heřmanova Městce odvezl gólový příděl v podobě 13 gólů, ale hodonínští se zápas od zápasu zlepšovali, a tak bylo jasné, že tohle bude utkání úplně jiné. 

2490.jpg

Série výher skončila, Polička odváží body domů!

Heřmanův Městec – krásné nedělní počasí přímo vyzývalo k návštěvě Ježkárny. Pivo bylo naraženo, párky a klobása v našem bufetu voněly už při vstupu do areálu a očekával se kvalitní a hezký hokejbal. 

2489.jpg

Pilař tsunami smetlo bezradné Pardubické béčko!

Heřmanův Městec – V krásnou slunečnou neděli jsme přivítali na Ježkárně soupeře, kterého jako jediného jsme v ligovém utkání dosud neporazili. Řeč je o Pardubické rezervě, se kterou máme z minulé sezóny nelichotivou bilanci tří proher, pouhý bod za prohru doma v prodloužení...

2486.jpg

Bratři Pilařové zářili proti Boleslavi.

Heřmanův Městec/Chotěnice – Bejamínkem v sestavě je Jan Pilař, který se usadil v sestavě a se svým bratrem Tomášem nyní brázdí mantinely druhé nejvyšší ligy. K tomu i jeho produktivita napomohla k nejlepšímu vstupu do sezony. Co o tom řekl on sám?

2485.jpg

Jak viděl pohárové utkání A týmu Vít Musílek

Heřmanův Městec/Vyžice – Nadějí našeho týmu v podobě mladého obránce je Vít Musílek, který již druhým rokem nastupuje v sestavě A Týmu. Nyní hrál v Hradci Králové proti rezervě v Českém Poháru.