Ježčí zpravodajství

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 845 článků.

Junioři po výhře nad Brnem opanovali základní část

Jak Brno, tak Ježci měli před posledním zápasem velkou motivaci. Brno bojovalo o zajištění účasti v jarní nadstavbě A, Ježci zase o vítězství v základní části. Zajímavý zápas byl na spadnutí.

Ježci jsou po roce znovu v čele své divize! Pardubice udolali 5:2

Junioři do utkání s Pardubicemi vstupovali s posilněným sebevědomím z minulého týdne a také s vědomím, že díky dalšímu zaváhání pražské Hostivaře mohou vyšplhat na první místo divize východ. K tomu však potřebovali svého sobotního soka porazit. Poslední měření sil těchto mužstev dopadlo dělbou bodů, Ježci tehdy v prodloužení brali o bod více.

Junioři udolali doposud neporaženou Hostivař a zajistili si POSTUP !!!

Okleštěná juniorská sestava, která se musela potýkat s absencemi Víta Musílka a jihlavské posily Patrika Bakuse, vyloupila dosud neporaženou Hostivař. Zároveň oplatila soupeři domácí prohru a zajistila si postup do jarní nadstavby extraligy juniorů. Houževnatý výkon ježčích nadějí přinesl těsnou výhru 2:1 a také vůbec první výhru nad tímto soupeřem ve vzájemné historii obou juniorských mužstev.

Sedm kulí jako v Sarajevu! Hodonín odjíždí bez bodu

Neoblíbený soupeř z města Hodonín přijel na svatého Martina do Heřmanova Městce. Poslední střetnutí obou celků dopadlo lépe pro našeho soupeře, který vydřel 2 body po výhře v prodloužení.

Juniorka stále drží druhé místo!

Osmé kolo Extraligy juniorů přineslo tradiční střetnutí týmů z východu Čech. Svítkov Stars drželo prozatimní čtvrtou příčku, Ježci na tom byli o dvě místa lépe. A ani tento zápas toho moc nezměnil.