Ježčí zpravodajství

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 733 článků.
2483.jpg

V Boleslavi za další tři body!

Mladá Boleslav – Do Mladé Boleslavi jsme odcestovali k neznámému soupeři. Domácí celek přibyl do sestavy východní konference první ligy až v nyní a to po postupu z ligy druhé. Ježci navíc necestovali s trenérem Josefem Kozlem, který si musel plnit pracovní povinnosti. A tak se k týmu připojil jeho bratr Jiří Kozel, který je hlavním šéftrenérem mládeže.  

2482.jpg

Ježci vezou další 3 body, drama v třetí třetině odvrátil kapitán Šmíd!

Brno - Ke druhému venkovnímu utkání jela juniorka poprvé na Moravu a to do Brna. Zápasy na tomto hřišti nejsou nikdy jednoduché, svědčí o tom i vyrovnaná utkání místních juniorů s Pardubicemi a hradeckými Piráty.  I tentokrát Ježci nepřijeli v plné sestavě, s kotníky tentokrát laboroval produktivní centr Kachlík. 

2475.jpg

Nepříznivá série z minulé sezóny vyrovnána, Malenovice odjíždí bez bodu!

Heřmanův Městec – Nepřiznivá bilance se soupeřem, který sídlí na jihu Moravy, kdy jsme soupeře doslova udolali jen v jednom utkání, visela nad výběrem z Heřmanova Městce před tímto utkáním a byla hrozbou, že ač soupeř přijede v jakékoliv sestavě musíme se mít na obrovskou pozoru. Především domácí zápas, který mají mnozí v živé paměti, bylo jako dobývání hradu s nepřiznivým výsledkem.