Ježčí zpravodajství

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 733 článků.
2473.jpg

Juniorka vlétla do nové sezóny, odnesl to Hodonín

Heřmanův Městec - Na Ježkárnu k úvodnímu duelu Extraligy juniorů zajížděl nový tým soutěže - Hodonín. To, že pro ně první start v sezóně nebude jednoduchý, bylo jasné již před samotným začátkem utkání.  

2472.jpg

Gól na 1:1 zápas zlomil v náš prospěch, říká Dominik Macenauer

Po každém utkání vám tuto sezónu budeme přinášet i rozhovor a dojmy vybraného hráče. První vystoupení v Brně tak zhodnotil střelec úvodní naší branky v sezóně Dominik Macenauer, který přidal i asistenci na třetí branku Vojty Šmída.

2470.jpg

A tým v přípravě porazil Pardubice, o víkendu už čeká ostrý start v Brně

Pardubice - V neděli 28.srpna odehrál v Polabinách Ježčí A tým jediné přípravné utkání před startem sezóny. A dopadlo vítězně. Domácí extraligová rezerva představila obměněný kádr pro letošní ročník 1.ligy a také trenér Kozel vyzkoušel řadu jmen, které dres A týmu nevyzkoušeli.

2465.jpg

PENALTY HOKEJBAL napíše 19.ročník - PŘIHLASTE SE VČAS!

Naprosto unikátní soutěž, která nemá v ČR ani na světě obdoby = turnaj v PENALTY HOKEJBALU je po devatenácté vyhlášen! Nejlepší střelci a nejlepší brankáři změří síly o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme příměr. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v tradičním termínu, tedy na pouťový pátek 26.8.2022.