Ježčí zpravodajství

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 859 článků.
820_20240212_213821.jpg

Sami mladí, ovšem zkušenosti už předávají!

Pomalu se blíží jaro a ježci se začínají probouzet do druhé poloviny sezony. Rozhodli jsme se vyzpovídat ty nejpovolanější ze všech kategorií. Odehrané minuty si za sezonu nepřipíší žádné, ačkoli jsou u všech zápasů. Za výhry plácají po ramenou a po prohře si sypou popel na hlavu. Jejich sláva je pomíjivá, ovšem podíl na úspěchu nevyčíslitelný. Jsou součástí střídačky a jejich rolí je především rozdávat rady a pokyny. Ano, řeč je o našich trenérech! Jako první jsme připravili interview s nováčky na trenérské lavici. Oba jsou sami stále pod trenérskou taktovkou, když však přišla nabídka na trénování, neváhali a chtěli pomoci klubu. Do trénování těch nejmenších se zapojili loni v září, aby mohli předávat rady, které oni sami před lety obdrželi. Vychovat úspěšnou generaci není nic jednoduchého, ale díky své ochotě a píli se o to Vít Musílek a Lukáš Kozel pokusí.

818_20240204_201955.jpg

Změny ve výkonném výboru Ježků - část 2. Dominik Macenauer

Druhým, již zmiňovaným příchozím členem výkonného výboru (VV), je Dominik Macenauer. Dominik je nebezpečný útočník, proti kterému rozhodně nechcete hrát a vždy ho raději vidíte po svém boku než v soupeřově týmu. Jeho tvrdost a chytrá hra mu přináší nejen kanadské body, ale také jednu z hlavních rolí v mužském A-týmu. Jeho ochotu odskočit si a vypomoci B-týmu, nyní jistě rád doplní touhou pomoci Ježkům ve VV. Zde se budou očekávat jeho zkušenosti ať už z hokejbalové Extraligy nebo řízení zápasů v podobě sudího.

815_20231207_201251.jpg

Junioři po výhře nad Brnem opanovali základní část

Jak Brno, tak Ježci měli před posledním zápasem velkou motivaci. Brno bojovalo o zajištění účasti v jarní nadstavbě A, Ježci zase o vítězství v základní části. Zajímavý zápas byl na spadnutí.

814_20231127_213157.jpg

Ježci jsou po roce znovu v čele své divize! Pardubice udolali 5:2

Junioři do utkání s Pardubicemi vstupovali s posilněným sebevědomím z minulého týdne a také s vědomím, že díky dalšímu zaváhání pražské Hostivaře mohou vyšplhat na první místo divize východ. K tomu však potřebovali svého sobotního soka porazit. Poslední měření sil těchto mužstev dopadlo dělbou bodů, Ježci tehdy v prodloužení brali o bod více.

811_20231122_143944.jpg

Junioři udolali doposud neporaženou Hostivař a zajistili si POSTUP !!!

Okleštěná juniorská sestava, která se musela potýkat s absencemi Víta Musílka a jihlavské posily Patrika Bakuse, vyloupila dosud neporaženou Hostivař. Zároveň oplatila soupeři domácí prohru a zajistila si postup do jarní nadstavby extraligy juniorů. Houževnatý výkon ježčích nadějí přinesl těsnou výhru 2:1 a také vůbec první výhru nad tímto soupeřem ve vzájemné historii obou juniorských mužstev.