Ježčí zpravodajství

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 848 článků.

Sedm kulí jako v Sarajevu! Hodonín odjíždí bez bodu

Neoblíbený soupeř z města Hodonín přijel na svatého Martina do Heřmanova Městce. Poslední střetnutí obou celků dopadlo lépe pro našeho soupeře, který vydřel 2 body po výhře v prodloužení.

Juniorka stále drží druhé místo!

Osmé kolo Extraligy juniorů přineslo tradiční střetnutí týmů z východu Čech. Svítkov Stars drželo prozatimní čtvrtou příčku, Ježci na tom byli o dvě místa lépe. A ani tento zápas toho moc nezměnil.

Musílek řádil, obrat s Poličkou dokonán!

Již tradicí je, že náš souboj s Poličkou je vždy tak nějak jiný. Většinou se raduje náš soupeř, když urveme výhru my, tak po těžké šichtě. Před nedělí jsme měli ještě v živé paměti poslední souboj na Ježkárně, kde jsme v posledním kole minulé sezony v boji o první místo divize východ ostudně prohráli vysoko 1:12. To je však zapomenuto a minulostí. Nová sezona přináší nový příběh a jednou z jeho kapitol byl bezesporu právě nedělní zápas.

S KOVEM stoprocentní

Po týdenní pauze se zpět do akce vrátili junioři. Čekalo je KOVO, které čtrnáct dní nazpět porazili tříbrankovým rozdílem a prezentovali se také zlepšeným výkonem ve druhé a třetí třetině.

V poháru končíme, Letohrad nás dál nepustil

Naše pouť letošním pohárem končí už ve druhém kole. Stop nám vystavil vicemistr ČR, extraligový Letohrad. Postoupil zaslouženě, náš výkon však rozhodně nebyl špatný a ukázal sílu týmu.

Čtení na dobrou noc: Velký víkend nabídne Velký příběh

Osudy sportovců bývají rozmanité. Občas se propletou nečekaně, občas cíleně. O víkendu náš A tým čekají dva náročné duely. Důvěru pro ně získala brankářská dvojice, která se potkává na hřištích dlouhé roky. PETR MENC a TOMÁŠ DVOŘÁČEK poprvé v historii hokejbalu na jedné střídačce. Sny se plní S JEŽKEM V SRDCI.

Marodka starší žáky nezastavila

V sobotu se na hřišti Hradce Králové odehrál souboj o druhou příčku regionu východ. Sestava starších žáků doznala značných změn, když hned pětice hráčů základní sestavy byla omluvena z důvodu nemoci či zranění. Trenér Jiří Kozel, tak musel šáhnout do rezerv.