1011_20260624_180226.jpg

22. ročník Penalty hokejbal bude i letos!

Dovedností soutěž brankářů a střelců, kterou tradičně hostí naše aréna se odehraje i v tomto roce! Jedná se o 22. ročník (což jistě potěší našeho předsedu a legendární #22) a tentokrát se odehraje 28. srpna. Vážení hráči a hráčky, hlaste se!

V loňském ročníku změnil titul po delší době svého majitele a objevili se noví vítězové! Pro zlato si dokráčelo duo Bláha - Novotný, které za sebou zanechalo i zkušené borce jakým je Kišš - Ament. Třetí příčku obsadili opět nové tváře - Kantor - Filípek. Kdo bude králem nájezdové, nebo královnou, disciplíny v tomto ročníku? Přijďte se přesvědčit!

Jak již bývá zvykem, organizační pravidla a informace se příliš nemění! 

Tak kdo si troufá?

Těším se na vás, Bělda #88!