856_20240506_102006.jpg

Mikropřípravka si užila turnaj ve Svítkově, dorost s mladým týmem sbírá zkušenosti

Mládežníci tento víkend příliš utkání nesehráli, a tak přinášíme report z turnaje mikropřípravky a dorostu dohromady. Mikropřípravka coby pravidelný účastník turnajů zavítala tentokrát do Svítkova. Kluci a dáma si turnaj náležitě užili, a to je to hlavní. Dorost naopak prochází obměnou a má velmi mladý kádr, i tak ale sbírá cenné zkušenosti!

Mikropřípravka - Svítkov

Na Svítkov zajížděli hned dva týmy Ježků, rozděleni byli na modrý a bílý tým. Bílý tým projel turnajem jako mašina a všechna svá utkání vyhrál. Modrý tým byl o trošku mladší, ale i tak parádně bojoval a odměnou jim bylo vyhrané poslední utkání. Nebýt nešťastného zranění E. Dostálové - mimo hřiště bylo by vše dokonalé - tu tedy pozdravujeme a všichni se těšíme na turnaj příští!

Sestava:

Modrý tým: Marvan, Michálek, Ambrus, Nevrlý, Šedivý, Kuchař Jo. a Kuchař Ja.

Bílý tým: Filipi, Bahník, Kadaňka, Dostálová, Sirůček, Linhart

Dorost: Ježci Heřmanův Městec vs. TJ Sršni Svitavy - 1:8 (1:3;0:4;0:1)

Zápas hodnotil trenér Jiří Kozel následovně:

"Závěrečná nadstavba pro nás bude asi nejtěžší částí sezóny, místo toho abychom si zahráli vyrovnaná utkání tak budeme bojovat o co nejlepší výsledky, jelikož absence dorostenců neberou konce a tak museli zaskočit další starší žáci, navíc někteří tuto kategorii hrají teprve prvním rokem. To nám, ale vůbec nevadí, bojovali jsme po většinu utkání, když byla šance, tak jsme zkusili i vpředu zahrozit, gól nám byl zase odměnou. Určitě to pro řadu hráčů je velká škola a věřím, že ji zúročíme v závěru soutěže této kategorie."

Sestava: 

Boháč, Slaný - Švadlenka, Málek, Mataj, Kápička, Němeček, Mrázek, Vodehnal, Novák, Louvar, Kozel, Zavadil, Tlapák, Kuklík