Ježci HMSK Hokejbal Letohrad
4:7(1:2, 2:2, 1:3)
ne 17. 9. 2023 11:00 @ Heřmanův Městec, Extraliga dorostu / Základní část - Divize Východ

Dorost hledal cestu k prvním bodům statečně, leč marně

Dorostenecká extraliga připravila pro druhé kolo první možnost hrát doma a naši dorostenci toužili po prvních bodech. Ačkoliv soupeř gólově vedl, vždy přišly chvilky, kdy se zdálo, že k bodům je blízko. Nakonec však všechny zamířily do Letohradu.

Ježci HM v. Hokejbal Letograd  4:7   (1:2, 2:2, 1:3)

Začátek utkání patřil soupeři. Hned ve druhé a šesté minutě vymyslel gólovou přihrávku Schwach a Šťovíček s Krejčím otevřeli skóre. Dvě minuty před koncem úvodní třetiny však fauloval Šafář a přesilovka se podařila našim dorostencům využít. Z gólu se radoval Jan ŠVADLENKA - 1:2.

Náš tým to povzbudilo, navíc hned dvě vyloučení v rychlém sledu nabídly přesilovku 5 na 3, ale srovnání nepřišlo. Mrzelo to o to víc, protože po návratu ke hře pět na pět se prosadil po asistenci Fišera Martinek. A aby toho nebylo málo, tak za další dvě minuty zvyšoval Rous už na 1:4. Naši dorostenci však zbraně nesložili a ještě do přestávky snížili na rozdíl jednoho gólu. Nejprve se trefil ŘIVNÁČ a chvíli po něm ROZTOČIL - 3:4.

Opět tedy nadechnutí, opět pozitivní pocit o přestávce,... a bohužel opět brzký gól zkraje třetí části z hole Fišera - 3:5. Hostující Rous nám nabídl ještě jednu přesilovku, ale ani ta bohužel brankou neskončila. Navíc Vanesa Halbrštátová uspěla v 39.minutě a skóre tak posunula už na 3:6. Snahu o závěrečný tlak vykřesal ještě VODEHNAL s asistujícím Řivnáčem o minutu později - 4:6, ale následná bitka s vyloučením dvou kohoutů na každé straně spíše přisvědčila soupeři. Ten tři minuty před koncem uzavřel skóre na konečných 4:7.

Fotogalerie z utkání je k dispozici na anšem FICKRu, anebo ji naleznete na Rajčeti jeho autora Romana Nedbalahttps://www.rajce.idnes.cz/sti...

Na první body je tak třeba ještě vyčkat. Povedou se přivézt v neděli z Hradce Králové? Začátek zápasu proti tamním Pirátům je ve 14:00.