Ježci HMHBC Malenovice
12:0(5:0, 3:0, 4:0)
so 17. 9. 2022 14:00 @ Heřmanův Městec, Extraliga juniorů

Z předchozího zápasu se juniorka poučila, Malenovicím načepovala dvanáctku!

Ježci okupovali první místo a svojí dobrou střeleckou formu chtěli potvrdit i v dalším zápase. Do Ježkárny znovu po týdnu přijeli Malenovice, tentokrát k zápasu juniorky.

Ježci Heřmanův Městec : HBC Malenovice 12:0 (5:0,3:0,4:0), střely 37:10

Podobně jako k zápasu A týmu přijeli Malenovice v pouhých 10 lidech, zatímco naše juniorka hrála na tři útočné formace a dvě obrany. Po omluvence Málka se premiérově v sezóně představil Kovář, absentoval i obránce Zmek.

Začátek zápasu nebyl ze strany Ježků tak raketový jako v zápasech minulých, hra byla vyrovnaná. To však přestalo platit v páté minutě, kdy navrátilec Kachlík vyhrál buly na BAUMGARTNERA, který se ze svojí nové pozice obránce nemýlil. O několik chvil později zvyšoval na 2:0 po kombinaci druhé formace KOZEL. Dobrou aktivitou se jevil i dorostenec KOVÁŘ, který se v těsné blízkosti brankáře Chovančíka také prosadil. Na 5:0 do konce třetiny uzavřel KACHLÍK a přesilovkový střelec SEDLÁK.

Do druhé třetiny se změnilo složení druhé formace, do útoku se vrátil Baumgartner, Daníček zamířil do obrany. Druhý gól přidal SEDLÁK, prosadil se i nejproduktivnější hráč soutěže ŠMÍD a ostrostřelec ZLESÁK. Soupeři byla nabídnuta jedna přesilová hra, ale heřmanoměstecká čtveřice hrozbu inkasovaného gólu odvrátila.

Třetí část utkání vedle Musílka v obraně tentokrát odehrál Sedlák, který má s touto pozicí aktuálně nejvíce zkušeností ze zmiňované trojice. Hattrick završil ŠMÍD, po gólu přidal i KOZEL s KACHLÍKEM a Ježci odskočili Hradci v tabulce na rozdíl dvou bodů.

Jiří Kozel: "Po nepovedeném závěru utkání se Svítkovem jsme všichni chtěli zase ukázat v čem je naše síla a rozjeli kolotoč na plno. V takovém zápase se stávám pouhým divákem a jen s otevřenou pusou sleduji co jsme to na Ježkovce vychovali...parádní představení! Všechny tři útoky zavírali soupeře do jejich pásma a vytvářeli si nespočet šancí a ty dokázali i proměňovat. Teď je důležité v tom pokračovat a nemít nos nahoru. Všichni si pamatujeme loňskou sezónu, kdy nám zranění komplikovala sezónu a tak musíme brát po třech bodech co nejvíce dokud jsme kompletní."

Sestava: Páv - Musílek, Baumgartner - Čapka, Holý - Pilař, Kachlík, Šmíd - Daníček, Kozel, Sedlák - Kovář, Vohralík, Zlesák