868_20240624_212933.png

Na příští sezónu jsme připraveni! Přihlášeno máme 9 kategorií!

Ježci hlásí připravenost na další ročník hokejbalu. Závazný termín pro podání přihlášek byl do 17.6. a ježčí zástupce bude možné vidět hned v 9 kategoriích. Stejně jako v sezóně loňské nás opět bude plno!

Mládež

Pro herní sezónu 2024/2025 jsme pro letošek přihlásili 7 mládežnických kategorií, což svědčí o nabité základně mladých hokejbalistů, kteří se prohání po hřištích v modro-bílých barvách. Od těch nejmenších dětí budeme opět k vidění v kategorii mikropřípravky, minipřípravky, přípravky a mladších žáků, kde jsme přihlášení do všech přeborů. Starší žáci poté budou působit ve standardní lize jak tomu bylo i letos. Vrcholem mládežníků bude extraligová působnost dorostenců a juniorů, kteří budou opět putovat republikou a dělat čest klubu! 

Nejmenší kategorie, tedy mikro a minipřípravky v této sezóně převezme s nejvyšší pravděpodobností naděje juniorského (v příští roce již čistě mužského) hokejbalu Lukáš Kozel. Neboť se přebory hrají s neurčitou pravidelností, budou mu nápomocni i další trenéři a spoluhráči. Hlavním koučem přípravky bude stálice trenérského ježčího štábu Jiří Šulc, který zároveň bude vypomáhat v kategorii mladších žáků, kterou však naplno povede ježčí legenda Ondřej Honek. Kategorii starších žáků povede šéftrenér mládeže Jiří Kozel, kterému bude z pozice vedoucího mužstva pomáhat Lucie Kozlová a z pozice asistenta již zmíněný Jiří Šulc. Nejvyšší mládežnický trenér se bude v příští sezóně starat také o dorostence a bude mít i stejnou vedoucí družiny. Asistentem mu bude Bohuslav Kubát. Extraligové juniory zřejmě (zatím stále v jednání s velkým zájmem) povede nově Michal Brabec za podpory Rudolfa Bičíka.

Muži

V mužské kategorii se o B-tým bude starat Lukáš Vajda, nově certifikovaný kouč s licencí B, který dovedl mužstvo k bronzu a bude mít rozhodně na co navazovat. Do týmu mu přibyde spoustu mladých nadějí a čeká jej nemalá výzva. Parťáka mu bude pro další sezónu dělat již zmíněný Rudolf Bičík. Po dlouhé době se udála změn také na postu hlavní trenéra nejvyšší kategorie klubu, a to A-týmu. Po 3 letech v 1. lize končí předseda klubu Josef Kozel. Jeho roli od nové sezóny převezme Lubomír Menc. Dlouholetý Ježek, kapitán A-týmu a velký srdcař se ve svých 50-ti letech rozhodl pomoci týmu jinak a místo hokejky bude nyní rozdávat rady s tabulkou v ruce! Pozici vedoucího týmu vezme Lukáš Drbohlav.

Ježci jsou připraveni!