Související zápas

Ježci Heřmanův Městec
Ježci HMHBC Enviform Třinec
12:2(2:1, 5:0, 5:1)
so 19. 11. 2022 14:00 @ Heřmanův Městec, Extraliga juniorů
2499.jpg

Juniorka znovu odskočila na čele tabulky

Vzhledem k dění v Třinci na sváteční čtvrtek měli Ježci již jisté první místo po podzimní části. I přesto chtěli heřmanoměstečtí junioři odskočit na čele tabulky.  

Ježci Heřmanův Městec : HBC Enviform Třinec 12 : 2 (2:1,5:0,5:1), střely 32:12

 

Zápas pro ně ovšem nezačal ideálně, již při prvním střídání zůstal na červené čáře zapomenutý Vizváry, který se z brejku nemýlil. Z toho se chtěli Ježci rychle oklepat a zavřeli Třinec v jejich pásmu. Velkou nevýhodou pro hostující hráče byl namrzlý povrch heřmanoměstecké Ježkárny, protože neměli ideální obutí pro tyto podmínky. Na gól si domácí museli počkat do přesilové hry, kdy PILAŘ z mezikruží zamířil přesně k tyči. O druhý gól se taktéž zasloužila první formace, tentokrát po kombinaci trefil mezeru mezi nohama Brance ŠMÍD. 

 

Po přestávce se trefil i třetí do party KACHLÍK a na střídačce Ježků bylo veselo.Postupně se trefili VOHRALÍK, SEDLÁK, ŠMÍD a znovu SEDLÁK. Třinečtí vzhledem k povrchu přestali klást odpor a čekali pouze na brejky. 

 

Třetí třetina nepřinesla nic nového. Domácí si úspěšně vyzkoušeli několik přesilovek, přesně z nich pálili dvakrát SEDLÁK a jednou ŠMÍD. Oba tito hráči tak uzavřeli hattrick, respektive první jmenovaný načal druhý. Prosadil se také DANÍČEK a poprvé v sezóně ZMEK. Jeden čestný zásah přidal také Třinec a zápas skončil 12:2. 

 

Jiří Kozel: "S jistotou prvního místa jsem příliš nevěděl jak tým k zápasu přistoupí, ale po první inkasované brance bylo jisté, že to odchodit nehodláme a že se chceme hlavně bavit. Rozjeli jsme svoje útočné kreace na maximum a ačkoliv se brankář hostů zaskvěl několika super zákroky odolat stálemu tlaku nedokázal a kapituloval hlavně po krásných souhrách našich hráčů."

 

Sestava:

Páv - Holý, Čapka, Musílek, Zmek, Pilař, Kachlík, Šmíd, Daníček, Kozel, Sedlák, Málek, Vohralík, Zlesák