Související zápas

Ježci Heřmanův Městec
Ježci HMHBC Hodonín
13:0(5:0, 4:0, 4:0)
so 3. 9. 2022 14:00 @ Heřmanův Městec, Extraliga juniorů
2473.jpg

Juniorka vlétla do nové sezóny, odnesl to Hodonín

Heřmanův Městec - Na Ježkárnu k úvodnímu duelu Extraligy juniorů zajížděl nový tým soutěže - Hodonín. To, že pro ně první start v sezóně nebude jednoduchý, bylo jasné již před samotným začátkem utkání.  

Ježci Heřmanův Městec : HBC Hodonín 13 : 0 (5:0,4:0,4:0), střely 36:8

Domácí na soupeře vlétli a již v páté vteřině po kličce Pilaře skóroval VOJTĚCH ŠMÍD. Tím však tlak zahajovací formace Ježků neustál, o 14 vteřin později, po souboji ve středním pásmu posunul Musílek míček opět na ŠMÍDA a ten napodruhé ze vzduchu míček uklidil za záda bezmocného Studénky, který se z brány poroučel. Nově příchozího Pomajblíka v hodonínské svatyni přivítal po necelé minutě VOHRALÍK, jenž tečoval Kozlovu střelu a přišel i timeout hostí. Ten je alespoň na oko vrátil do hry, hrála se vyrovnaná partie, ale i přesto se do konce třetiny ještě prosadili ČAPKA a z přesilovky SEDLÁK.  

 

Do druhé třetiny trenér Kozel trochu pozměnil sestavu, nic to ale neměnilo na dominanci domácích. Druhý gól zaznamenal SEDLÁK a VOHRALÍK, dvakrát zasáhl i ZLESÁK. Druhou třetinu poznamenala i menší šarvátka, Kozel a Sedlák šli bránit napadnutého Daníčka a Ježkům byla nabídnuta i další přesilovka. 

 

Přesilovka heřmanoměsteckým přetrvala do třetí třetiny a i tentokrát nezůstala nevyužita, po milimetrové přihrávce Šmída skóroval HOLÝ. Do konce posledního dějství utkání uzavřeli hattrick ZLESÁK se SEDLÁKEM a jeden gól přidal i ČAPKA. 

 

Jiří Kozel: "Do utkání jsme šli na dvě pětky, ačkoliv nás bylo třináct, ale někteří hráči pykali za špatnou účast na trénincích a tak se na své kamarády první třetinu jen koukali. V druhé třetině jsme je již vypustili - přeci jen je potřebujeme mít již v zápasovém tempu. Soupeř naopak přijel na víc než čtyři útoky a musím říct, že to trošku nahánělo strach, ale náš start do utkání byl impozantní. Po celé utkání jsme si hru doslova užívali, ačkoliv soupeř nebyl vůbec špatný, tak jsme byli tak rozjetí, že nás neměl jak přibrzdit. Jak na tom doopravdy jsme ukážou až další utkání a hlavně to, jak kluci zvládnou kombinaci juniorky, A a B týmu ve kterých budou ve velkém počtu také nastupovat." 

 

Sestava: 

Vašák - Musílek, Sedlák - Zmek, Čapka - Holý - Pilař, Kachlík, Šmíd - Vohralík, Kozel, Zlesák - Daníček, Málek