Související zápas

Ježci Heřmanův Městec
Ježci HMHBK Bulldogs Brno
10:1(4:0, 3:1, 3:0)
so 5. 11. 2022 14:00 @ Heřmanův Městec, Extraliga juniorů
2497.jpg

Ježci odčinili prohru z Malenovic, Brno si odvezlo 10 gólů

Juniorka minulý víkend poprvé v sezóně prohrála a čekalo se, zda to bylo pouze jedno zaváhání či začátek krize. Tu chtěli heřmanoměstečtí odvrátit v zápase s brněnskými Buldoky. 

Ježci Heřmanův Městec : HBK Bulldogs Brno 10 : 1 (4:0,3:1,3:0), střely 37:14

 

Velkou ztrátou před tímto utkáním byl nejlepší nahrávač celé ligy Jan Pilař, chyběl také Tomáš Málek. Naopak do druhého útoku se vrátil rychlonohý Daníček. 

 

Ježci na soupeře vlétli a snažili se co nejrychleji prostřelit dosud nejlepšího brankáře divize východ Šťastného. I brněnští však dokázali dvakrát během úvodní pětiminutovky zatlačit domácí a gólman Páv musel být na pozoru. Přišel ovšem dobře hrající druhý útok Ježků, Sedlák nahrál úplně volnému KOZLOVI a ten vymetl všechny pavučiny ze Šťastného branky. Následně se ke slovu dostala nově složená první lajna a především střelec KOVÁŘ, který zvyšoval už na 2:0. Nebylo to však z první části všechno, druhý gól v utkání vstřelil KOZEL a vteřinu před sirénou skóroval BAUMGARTNER. 

 

Začátek druhé periody vypadal podobně, jako konec té první. Buldoci vypustili tuto část hry a Ježci se po jednoduchých akcích dostávali k zakončení, tentokrát se střelcem stal navrátilec DANÍČEK. O 12 vteřin později znovu zasáhla i třetí formace, po pohledné akci Vohralíka zasunul mezi betony ZLESÁK. Ani po tomto gólu se útoky Ježků nezastavily a byl to opět KOVÁŘ, který po přihrávce Kachlíka zakončil souhru dvou dorostenců.Heřmanoměstečtí se však spokojili s výsledkem a bylo to znát na hře, v první přesilovce brněnských snižoval Kimmel. 

 

Po přestávce se domácí chtěli vrátit k původní hře, ale zápas už byl víceméně rozhodnut, a tak se o nic nehrálo. V čase 33:33 přidal třetí bod v zápase VOHRALÍK, tentokráte za gól. O několik chvil později slavil první hattrick mezi juniory výborně hrající FILIP KOVÁŘ. A desátý gól přidal kdo jiný než VOJTĚCH ŠMÍD. 

 

Jiří Kozel: "Co s námi udělá prohra a nevstřelení gólu v minulém zápase...nad tím jsem přemýšlel celý týden. V zápase samotném byl vidět HLAD, hlad potom odčinit minulé zaváhání a od začátku jasně ukázat Brnu, že dnes na hřišti budeme vládnout. Než tam spadl první míček, tak jsme párkrát nechali vyniknout jejich brankáře a i Brno něco ukázalo směrem dopředu, ale po otevření branky to již byl zase koncert."

 

Sestava:

Páv - Holý, Čapka, Musílek, Zmek, Kovář, Kachlík, Šmíd, Daníček, Kozel, Sedlák, Baumgartner, Vohralík, Zlesák