Související zápas

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa PoličkaJežci HM
3:4(2:0, 0:2, 1:2)
ne 5. 3. 2023 11:00 @ Polička, 1. Liga
727_20230301_190904.jpg

Áčko startuje jaro na horké půdě v Poličce

Zimní pauza 1.LIGY je u konce. Jarní část základní části startuje pro náš A tým v Poličce a start to nebude snadný.

Zimní období je u konce i když teploměry hovoří jinak. Přesto směle ku startu hokejbalového jara. A cesta to nebude snadná. SK Kometa Polička patří k absolutním favoritům na titul a i když ji patří druhá příčka, tak díky menšímu množství odehraných utkání za prvním místem díky skvělé podzimní bilanci míří. A v přímém souboji může na první příčku skončit na úkor nás už tuto neděli.

Příprava byla výživná a povedená, ale trenér Josef Kozel nijak nezastírá, že mu dělá starosti především zdravotní stav jeho kádru: "Citelně nám chybí Ondra Běloušek a Filip Pecina, ty mužstvo uměli táhnout. Zdravotně pro A tým zatím není k dispozici útočné duo Martin Čejgl a Marek Kišš a starosti mi dělají i brankaři. Ale z podzimu máme dobrý základ a tak není třeba nijak panikařit. Věřím, že budeme silní a nebezpeční i tak."

Klubovou radost zcela nepochybně přináší v extralize skvěle hrající tým juniorů a tak tým bez problémů může doplňovat řada nadějného mládí, které táhlo A tým v podzimní cestě soutěží. Jednu ze čtyř podzimních porážek však našemu týmu uštědřila právě Kometa. V říjnovém kole na sebe oba týmy narazily v Heřmanově Městci a i když střelecky byl náš celek výrazně aktivnější, tak padl 2:4.

V přípravě pak A tým uplynulou sobotu porazil rezervu extraligového Letohradu 4:2, když se musel obejít právě bez hráčů mládežnických kategorií. Polička se představila na hřišti extraligového Svítkova v rámci utkání Českého poháru a i když padla 2:4, tak předvedla velmi dobrý výkon.

UTKÁNÍ STARTUJE V POLIČCE V NEDĚLI 5.BŘEZNA OD 11:00 - PŘIJEĎTE FANDIT, NENÍ TO DALEKO!