Související zápas

Ježci Heřmanův Městec
Ježci HMHBC Malenovice
7:0(1:0, 4:0, 2:0)
ne 12. 3. 2023 14:00 @ Heřmanův Městec, 1. Liga
730_20230309_132327.jpg

1.LIGA poprvé na jaře doma, přijede Zlín

1.LIGA hokejbalu pomalu rozbíhá svou jarní část. První jarní kolo náš A tým v Poličce zvládl, doma nyní přivítá soupeře ze Zlína, která na náš celek umí. Před rokem na jaře zde dokázal vyhrát a zastavil tak naše sny o postupu do play-off.

HBC Malenovice umí Ježkům sebrat body

Naše vzájemná bilance je hodně ošidná. Minulá sezóna vyzněla pro našeho soupeře, když vyhrál dvakrát včetně výhry v Heřmanově Městci, zatímco náš tým uspěl jen jednou a to v závěru sezóny na hřišti soupeře (2:4, 1:3, 7:4).

V letošní sezóně si oba celky drží své domácí stadiony. V září jsme doma uspěli vysoko 10:2, v říjnu pak naopak ve Zlíně prohráli 2:4. Čeká nás tak souboj do třetice v této sezóně a bude tak snahou srovnat naši vzájemnou bilanci a uhájit domácí tvrz.

Start jara Ježkům vyšel, Malenovice doma padly

Zatímco náš tým v prvním jarním kole uspěl a přivezl velmi cennou výhru z Poličky (4:3), tak Malenovice doma s Brnem neuspěly. V tvrdém utkání plném vyloučení Brno zlomilo zápas v jeho druhé polovině a odvezlo si výhru 5:1. Malenovice tak zůstaly na šesté příčce, zatímco Brno vyskočilo na třetí místo. Zlínští však mají z podzimu o dva zápasy méně a tak celá vyrovnaná tabulka může projít nejedním přespáním. O to cennější je pozice našeho celku. Držíme místo první a na rozdíl od loňské sezóny máme vstup do jara plusový. V neděli na výhru rozhodně chceme navázat.

Co však trenéru Josefu Kozlovi dělá vrásky je zdravotní situace v kádru: "Ondra Běloušek je zdárně po operaci kolene a zahájil dny pooperační, tímto mu přeji na dálku trpělivost a úspěšný návrat ke sportu, i když je mi jasné, že jaro by to bylo spíše jen shodou okolností. Bohužel se však po víkendu na marodku dostal brankář Lukáš Synek a z marodky stále nevylezl Petr Kopriva. Kdo již z nory nezápasu vylézt na neděli na hřiště snad může je Dominik Macenauer a velmi pravděpodobný je i návrat Romana Jošta. Vše tradičně doplníme o dravé mládí z naší juniorky, byť nám budou chybět dorostenci, tak s tahouny vedoucího týmu extraligy juniorů počítám," poodhaluje víkendové představy hlavní trenér.

A co vy? Přijdete? Diváci byli vždy naším velkým parťákem v souboji se soupeři, přijďte nám pomoci! Těšíme se na Vás! Utkání startuje úderem 14:00 #sjezkemvsrdci