Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.
Ježci Heřmanův Městec

U20 - kemp v Plzni = 2 JEŽCI!

Reprezentace U20 se sejde o víkendu 10.-11.února v Plzni. V nominaci nechybí ani dvě jména z našeho klubu - Vít Musílek a Jan Pilař!

Ježci Heřmanův Městec

U13 - kemp v Pardubicích = 4 JEŽCI!

Výběr U13 Pardubického kraje má na programu přípravný kemp 17.února v nafukovací hale v Pardubicích. Pozvánku obdrželi hned 4 naši hráči: David Kuchař, Jáchym Štefek, Matyáš Janeček a Jaroslav Rožek.

Ježci Heřmanův Městec

Aréna Ježkárna v listopadu 2023

Program na listopad 2023 najdete v přehledné PDF podobě zde (bez turnajů nejmenších), stačí kliknout na nadpis této zprávy ;-)

Ježci Heřmanův Městec

Aréna Ježkárna v říjnu 2023

Program na říjen 2023 najdete v přehledné PDF podobě zde, stačí kliknout na nadpis této zprávy ;-)

Ježci Heřmanův Městec

ROZŠIŘUJEME ŘADY - HLEDÁME SPOLUPRACOVNÍKY!

Do nové sezóny hledáme a rozšiřujeme své řady i v zázemí klubu - hledáme spolupracovníky pro média - web/sociální sítě a pro A tým přirpavujeme novou pozici datového analytika. Zájemci pište na predseda@jezci.cz - staňte se součástí ježčího světa ;-)

Ježci Heřmanův Městec

Nominace U13 = 7 Ježků!

V nominaci na březnový kemp U13 Pardubického kraje (26.3. na Svítkově) je 7 Ježků - brankář Dominik Šulc a hráči Dalibor Novák, Jan Ludvíček, Jáchym Štefek, David Kuchař a Matyáš Janeček + na navazující akci U13 Filip Kozel.

Ježci Heřmanův Městec

Nominace U15 = 6 Ježků!

V nominaci na březnový kemp U15 Pardubického kraje (16.3. na Svítkově) je 6 Ježků - brankář Matouš Slaný a hráči Michal Mareček, Jakub Peřina, Tomáš Roztočil, Michael Starý, Jan Švadlenka a Vojtěch Vodehnal.

Ježci Heřmanův Městec

Nový web od EOS startuje!

Další posun v našem vnímání světa amatérského sportu je tu. Nejen klubová aplikace EOS, ale i nový web a e-shop platforma nás posouvají o krok dále. Ač malý klub, tak s velkými vizemi. To jsme my - JEŽCI!

Ježci Heřmanův Městec

A tým se přesouvá na hřiště - start jara se přiblížil

A tým zakončil zimní přípravu v tělocvičně SPŠ Chrudim a od úterý 21.2. už míří na hokejbalový stadion.

Ježci Heřmanův Městec

Ježci byli výrazně vidět v anketě Sportovec roku okresu Chrudim 2022!

Junioři nejlepším mládežnickým kolektivem roku 2022, muži A třetí a Vojtěch Šmíd osmý nejlepší jednotlivec v kategorii mládeže za rok 2022!