2414.jpg

Zápas jako na houpačce

Zápas jako na houpačce se odehrál v dalším kole starších žáků, když Ježci dokázali zvrátit dvakrát nepřiznivý vývoj utkání, ale v závěru se již trefoval jen soupeř a odvezl si z Ježkárny plný počet bodů.

Ježci Heřmanův Městec : HBC Rangers Opočno 5 : 9 (3:1,2:3,0:5), střely 20:16

 

Jiří Kozel: "Je neuvěřitelné jak rychle se mění nálada u našeho týmu. Chvilku je vše ztraceno po prvním gólu a následně, když zápas otočíme, tak se všichni začnou bavit o tom kolik kdo dá ještě gólů a kolik soupeři nasázíme. Na tom s touto kategorií musíme zapracovat. Zápas se hraje na 45 minut a není možné dělat závěry po chvilce, která se nám nevyvede, nebo naopak. Zápas jinak byl parádní, přinesl několik zvratů a věřím, že kdybychom dali ten šestý gól my, ke kterému jsme byli několikrát blíž než soupeř, tak jsme to utkání třeba taky zvládli, ale poslední pětiminutovka byl doslova zmar, kdy jsme soupeře přitlačili k brance, zahodili co se dalo a následně nám utekli a dali branku. Skóre je opět myslím nespravedlivě vysoké, ale to nás nemusí zase tolik mrzet. Důležité je, že jsme odehráli utkání, kde jsme byli rovnocenným soupeřem a nebáli se hrát aktivně vpředu, jak po hráčích vyžaduji. Nerad bych to zakřikl, ale věřím, že se dostaneme ze zdravotních problémů, které několik hráčů trápili a příští týden se již budeme moci představit na kompletní tři útoky."

 

Sestava: Slaný (Boháč) - Švadlenka, Málek, Roztočil, Kolář, Zavadil, Němeček, Řivnáč, Starý, Horálek, Vodehnal, Peřina, Kozel