Související zápas

Ježci Heřmanův Městec
Ježci HMHBC Pardubice - Modrý Tým
3:4(0:1, 0:1, 3:2)
so 23. 9. 2023 11:00 @ Heřmanův Městec, Liga starších žáků - Čechy Východ / Základní část

Starší žáci poprvé prohráli, výkon si však zasloužil velký potlesk!

První ligová prohra, ale se vztyčenou hlavou. Na Ligu starších žáků, předvedly oba týmy vyspělý hokejbal a oba celky si zaslouží pochvalu. I přes porážku našeho týmu, tak panuje spokojenost.

Ježci HM v. HBC Pardubice   3:4   (0:1, 0:1, 3:2)

Vyrovnaný duel, který se dlouho přikláněl spíše na stranu hostí náš tým nevzdal a i když nadějné snížení z 0:2 na 1:2 Michalem MAREČKEM soupeř rychle zničil svou třetí a čtvrtou brankou čtyři minuty před koncem, tak dvacet vteřin stačilo aby ze stavu 1:4 bylo 3:4. Třefil se PEŘINA a opět MAREČEK!

Závěr tak byl velmi dramatický a i když vyrovnání nepřinesl, potěšil jak diváky, tak našeho trenéra.

Jiří Kozel, hlavní trenér: "Věděli jsme, že pokud chceme v utkání myslet na body, tak musíme podat rozhodně lepší výkony než doposud. Dodržovali jsme prakticky vše co jsme si řekli v kabině a na hře to bylo znát, až nás trošku zaskočilo jak soupeř působil v první třetině bezradně co se týká založení protiútoku. Po trošku smolně inkasované brance se dostal zase více ke slovu soupeř, ale dokázali jsme odolat chvilkovému tlaku a následně se již hra přelévala z jedné strany na druhou. Soupeř však byl přesnější v zakončení a utekl nám necelých 5 minut před koncem až na 1:4. I to nás nezlomilo a dokázali snížit během chvilky na 3:4, ale vyrovnávací branku jsme ani přes hru v 6 nevstřelili. Parádní utkání a nasazení obou týmů i přes prohru jsem velmi spokojený."