Ježci HMSHC Opava
9:1(3:0, 3:1, 3:0)
ne 22. 10. 2023 14:00 @ Heřmanův Městec, Extraliga dorostu / Základní část - Divize Východ

Dorost má první body, vysoko přehrál Opavu!

Těsné zápasy kol minulých jsou zapomenuty. První body a první výhra v extralize je tu. Dorost si doma vysoko poradil s Opavou.

Ježci HM vs SHC Opava  9:1  (3:0, 3:1, 3:0)

Souboj týmů, které dosud nebodoval měl být konečně zápasem, kdy se náš tým chytne. A povedlo se mu to náramně. V páté minutě otevřel skóre ŠULC a za minutu po něm výšil na 2:0 MAREČEK, což dodalo více klidu. Soupeř rozhodně nepůsobil odevzdaně, ale nám pomohl i gól dvě vteřiny před koncem první části, kdy se trefil opet MAREČEK - 3:0.

Prostřední třetina přinesla nejprve dvě naše branky a to od Jany KUBÁTOVÉ a poté Michaela STARÉHO, aby se následně radoval i soupeř, když snížil Kopecký - 5:1. Aby se vyvážila třetina, připomněl se opět Michal MAREČEK, který v oslabení zkompletoval hattrick - 6:1.

Třetí třetina byla nejprve poklidná. Dvě branky ROZTOČILA znamenaly vedení už 8:1, pak se více oživila trestná lavice, což v oslabení uvítal i Matěj ŘIVNÁČ, který uzavřel skóre celého utkání - 9:1.

Máme první tři body v extralize dorostu a máme i radost za trpělivou práci, která jim předcházela. Tak jen tak dál omladino!