Související zápasy

DOROST bez gólu i bez bodu, STARŠÍ ŽÁCI naopak vysoko vyhráli

Druhý zářijový víkend zapojil i naše dorostence a starší žáky. Zatimco žáci v sobotu uspěli vysoko s Letohradem, dorost ze Svitav přijel nejne bez vstřelené branky, ale také bez bodového zisku.

Extraliga dorostu

TJ Sršni Svitavy v. Ježci HM   6:0   (1:0, 1:0, 4:0)

Svitavskou halu máme díky letnímu soustředění za oblíbenou a rovněž i detailně navnímanou. Dorostenecká družina pod vedením trenéra Bohumila Kubáta však prožila začarované utkání. Relativně vyrovnaný průběh s řadou příležitostí našeho týmu zcela vynuloval výkon brankáře Pavláskave svitavské brance, který pokryl všech 28 pokusů našeho celku. Na první dorostenecký zápis v letošním ročníku tak bude třeba počkat na další duel.

Zajímavostí zápasu je fakt, že hned u pěti branek ze šesti svítí u jména našich soupeřů koncovka "ová". Svitavský ženský hokejbal má svou nespornou kvalitu.

Liga starších žáků

Ježci HM v. SK Hokejbal Letohrad   9:2 (0:0, 6:1, 3:1)

Starší žáci zvládli domácí premiéru díky velmi povedené druhé třetině. Převaha v první části ke gólu nevedla a tak vše odstartoval až v 16.minutě pos spolupráci s Novákem MAREČEK - 1:0. Během necelých tří minut se k němu přidali PEŘINA a VODEHNAL a rázem byl vývoj velmi klidný - 3:0. Nastala sice pasáž relativního klidu, ale závěr třetiny byl o dalších čtyřech rychlých gólech - MAREČEK s VODEHNALEM navýšili náskok na 5:0, dvaadvacet vteřin před koncem třetiny se radoval hostující Martinek, když snížil, ale poslední slovo v této třetině patřilo opět VODEHNALOVI - 6:1. Závěrečná třetina dlouho branku nepřinášela, až se trefil po přihrávce Nováka PEŘINA - 7:1. Hostující Martinek si udělal radost svým druhým zásem, ale chvíli po něm naopak Peřina nahrál NOVÁKOVI, aby učet zápasu uzavřel MAREČEK - 9:2.

Potěšitelné jsou tak nejen hattricky opor týmu Marečka s Vodehnalem, ale i možnost zapojit oba brankáře - Dominika Šulce i Šarlotu Vašákovou.. Dobrý vstup do sezóny pro náš žákovský tým!