Zobrazeno 11 až 20 z celkem 29 článků.

Jeden z nejpovolanějších trenéru mládeže - ne nadarmo je ŠÉFTRENÉREM MLÁDEŽE

Jako třetí trenér se nám rozpovídal nejpovolanější trenér mládeže naší hokejbalové bašty. Ne nadarmo zastává funkci šéftrenéra mládeže, úspěchy jeho svěřenců hovoří za vše. Jiří Kozel se může pochlubit širokou sbírkou medailí, ke kterým dovedl své svěřence v průběhu ušlých let. Dnes řada jeho odchovanců nastupuje v mužských soutěžích, či dokonce oblékají dresy se státním znakem na prsou. Plným právem získal ocenění nejlepší trenér okresu za rok 2023.

Junioři po výhře nad Brnem opanovali základní část

Jak Brno, tak Ježci měli před posledním zápasem velkou motivaci. Brno bojovalo o zajištění účasti v jarní nadstavbě A, Ježci zase o vítězství v základní části. Zajímavý zápas byl na spadnutí.

Ježci jsou po roce znovu v čele své divize! Pardubice udolali 5:2

Junioři do utkání s Pardubicemi vstupovali s posilněným sebevědomím z minulého týdne a také s vědomím, že díky dalšímu zaváhání pražské Hostivaře mohou vyšplhat na první místo divize východ. K tomu však potřebovali svého sobotního soka porazit. Poslední měření sil těchto mužstev dopadlo dělbou bodů, Ježci tehdy v prodloužení brali o bod více.

Junioři udolali doposud neporaženou Hostivař a zajistili si POSTUP !!!

Okleštěná juniorská sestava, která se musela potýkat s absencemi Víta Musílka a jihlavské posily Patrika Bakuse, vyloupila dosud neporaženou Hostivař. Zároveň oplatila soupeři domácí prohru a zajistila si postup do jarní nadstavby extraligy juniorů. Houževnatý výkon ježčích nadějí přinesl těsnou výhru 2:1 a také vůbec první výhru nad tímto soupeřem ve vzájemné historii obou juniorských mužstev.

Sedm kulí jako v Sarajevu! Hodonín odjíždí bez bodu

Neoblíbený soupeř z města Hodonín přijel na svatého Martina do Heřmanova Městce. Poslední střetnutí obou celků dopadlo lépe pro našeho soupeře, který vydřel 2 body po výhře v prodloužení.

Juniorka stále drží druhé místo!

Osmé kolo Extraligy juniorů přineslo tradiční střetnutí týmů z východu Čech. Svítkov Stars drželo prozatimní čtvrtou příčku, Ježci na tom byli o dvě místa lépe. A ani tento zápas toho moc nezměnil.

S KOVEM stoprocentní

Po týdenní pauze se zpět do akce vrátili junioři. Čekalo je KOVO, které čtrnáct dní nazpět porazili tříbrankovým rozdílem a prezentovali se také zlepšeným výkonem ve druhé a třetí třetině.

Herní krize prolomena, z Palmovky za tři body

Po nepřesvědčivém výkonu juniorky v Polabinách se očekávalo vítězství na půdě posledního KOVA. To se ovšem rozhodně nerodilo jednoduše, drtivá druhá třetina však rozhodla.

Juniorka se nadále trápí, z Pardubic přivezla 2 body

Po posledním neúspěšném víkendu na juniorku čekal mladý tým z Pardubic. Ten, byť se z velké části skládal z dorostenců, sehrál s Ježky vyrovnanou partii. Trápení heřmanoměsteckých ukončil v prodloužení kapitán Šmíd.