Přípravka - ježčí zpravodajství

Přípravka jako první zpátky ve hře!
Přípravka jako první zpátky ve hře!
Přípravka01.06.2021

Naši mladá krev v podobě přípravky vyrazila na první pocovidí turnaj do Chrudimi. A mladíci s #sjezkemvsrdci se rozhodně neztratili.


Souboj dvou světů
Souboj dvou světů
Přípravka11.12.2020

Že Ježci hrají jen hokejbal je fáma...v roce 2014 navštívili dva fotbalové turnaje. Článek se bohužel dochoval jen z toho v Chrudimi, kde jsme gól nedali, ale v Heřmanově Městci jsme se v posledním zápase již trefili a rozbouřili našlapané tribuny.

Komentáře typu: MFK Chrudim čekala na to až začneme hrát fotbal, ale toho se nedočkali...jsou přesné nicméně kluci se vyblbli a ukázali, že se sportem prostě baví! Navíc na obou turnajích jsme díky exotičnosti nabrali spousty fanoušků a spousta klubů nám fandila, abychom se konečně prosadili. Góla tenkrát dal V. Šmíd.MČR přípravek 2014 - Děčín
MČR přípravek 2014 - Děčín
Přípravka10.12.2020

Na MČR přípravek v Děčíně se tým v sezóně připravoval speciálně, když kromě hokejbalu navštívil dva fotbalové turnaje - nezapomenutelné! Do dějiště MČR jsme jeli opět vlakem, bydleli jsme celkem v zajímavých prostorách, které pobavilo hlavně mužské osazenstvo, protože ti měli na pokoji výlohu do ulice a v ní tyč na pool dance. Kromě mraky zahozených šancí na hřišti jsme si stihli prohlédnout i Děčín včetně ZOO ze kterého nás museli rychle transportovat na hřiště, jelikož jsme špatně rozklíčovali rozpis zápasů.


Přípravka se dvěma týmy
Přípravka se dvěma týmy
Přípravka15.10.2020

I přípravka Ježků stihla před pauzou odehrát svůj turnaj na který přihlásili Ježci hned dva týmy a tak se dostalo hráčům dostatek zatížení a nevadilo jim ani to, že většina do této kategorie ještě ani nepatří. Spousta nových zkušeností za starší ročník se bude jistě hodit...tedy jestli se ještě někdy začne hrát.Ježci hostili turnaj přípravek
Ježci hostili turnaj přípravek
Přípravka22.09.2020

Aréna Ježkárna přinesla v sobotu turnaj přípravek. Do turnaje se přihlásilo pět týmů, když dva týmy přihlásilo Pardubické Autosklo a po jednom Opočno, Hradec Králové, Přelouč a domácí Ježci.


Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka02.12.2019

Velké hřiště, velké starosti. Přípravka se však s přechodem vypořádala možná lépe než někteří čekali a v této zkoušce obstáli. Oporou samozřejmě byli hráči, kteří již nastupují za kategorii mladších žáků.Přípravkáři mimo region
Přípravkáři mimo region
Přípravka07.11.2019

Ježčí přípravka zavítala tentokrát mimo region východ a to do Jihlavy, kde potkali kromě tradičních soupeřů z Autoskla a Poličky i týmy Kyjova, Brna a domácí Jihlavy.


Domácí turnaj přípravek
Domácí turnaj přípravek
Přípravka21.10.2019

Předminulý víkend se na Ježkovce představilo osm přípravkářských týmů. Po dvou mužstvech zde měly týmy Svítkova, Přelouče, Autoskla a domácích Ježků.Přípravka neprohrála
Přípravka neprohrála
Přípravka30.09.2019

Na dva týmy zajížděli Ježci na první turnaj přípravek, který se odehrál v Přelouči.


I přípravka přivezla stříbro
I přípravka přivezla stříbro
Přípravka05.06.2019

Stříbrná přípravka na skvěle připraveném turnaji v Nižboru si neužila jen hokejbal, ale celý turnaj, který byl opravdu oslavou našeho sportu, ale také ukázal, jak se má organizovat takový turnaj! Díky MOC Kelti!


ježčí Přípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Souboj dvou světů
Přípravka11.12.2020
»MČR přípravek 2014 - Děčín
Přípravka10.12.2020
»Přípravka se dvěma týmy
Přípravka15.10.2020
»Ježci hostili turnaj přípravek
Přípravka22.09.2020
»Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka02.12.2019