Muži B - ježčí zpravodajství

Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Muži BVČERA

Letošní první oznámená posila pro béčko je již známa. Je jí Petra Hovorková, která přichází ze Svítkovských hvězd. Petra bude tak druhou ženou, která bude nastupovat za béčko. První je naše odchovankyně Lucie Bártová. Společně si již dámy zahrály na letošní Zimní lize v Přelouči.


Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Muži B16.04.2020

I hokejbal má své příběhy. Jedním z nich je od Ondry Kučery, který od bendy na ulici dostal možnost chránit svatyni naší rezervy.

Ondra mluvil také o přípravě, kterou má v domacím prostředí rodinného statku, kde se připravuje nejen tělesně, ale i postřehově. Po dřevorubci Šídlovi tak přibývá další, tentokrát zemědělsky nadšený hokejbalista.

Co víc ještě na sebe prásknul Ondra?Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Muži B09.04.2020

O tom, že hokejbal nepatří už zdaleka jen jednomu pohlaví dokazuje i výběr rezervy, ke kterému se přidala hráčka, která se právě ani mezi muži neztratí.

Ano řeč je o poslední přeživší Bodlině Lucii Bartové, která už obehrála nejednoho zkušeného hráče.  Lucka musí hrát ženský hokejbal mimo náš klub. Proč tomu tak je a dalších zajímavostech se rozmluvila v rozhovoru viz níže.


Přesilovky rozhodly v náš prospěch, má jasno Radek Böhm
Přesilovky rozhodly v náš prospěch, má jasno Radek Böhm
Muži B11.03.2020

Jedním z aktérů úvodního jarního zápasu B týmu byl i stabilní hráč áčka Radek Böhm, který nejprve vyrovnal a poté i rozhodl utkání v náš prospěch.

Nejprve v čase 08:26 rozjel akci, ve které se gólové prosadil Martin Čejgl, poté dávál v čase 40:26 gól na 6:6, aby za minutu rozhodl o výhře Ježčí rezervy.Drama v Ježkárně nakonec pro naše barvy!!
Drama v Ježkárně nakonec pro naše barvy!!
Muži B09.03.2020

V neděli sehrála naše rezerva souboj o jistotu play off s týmem z České Třebové.


Pátky si nechávám na regeneraci - poodhaluje svůj přístup k hokejbalu Matěj Bohatý
Pátky si nechávám na regeneraci - poodhaluje svůj přístup k hokejbalu Matěj Bohatý
Muži B05.03.2020

Ke skicáku a do pohodlného křesla si nyní usedl Matěj Bohatý, kterého nominoval Štěpán Šídlo.

Mladý, urostlý útočník, který zatím nedostal svou roli v elitním výběru ježčího oddílu, se velmi vážně uchází o místenku právě do A týmu. Svou prací i svými výkony. Hokejbalu věnuje větší část svého volného času, ale najde si prostor i pro osobní život.Štěpán Šídlo štípe špalky!
Štěpán Šídlo štípe špalky!
Muži B28.02.2020

Další ze série rozhovorů začíná malý jazykolamem v nadpisu. Má však jasné opodstatnění, což je snadno pochopitelné z odpovědí tahouna útočné síly naší rezervy. Pro jaro se pak šídlosíla zdvojnásobí.

Ano pochopili jste. Do kabiny B týmu jsem teď šel s jasným cílem, vyzpovídat Štěpána Šídla, který patří k oporám týmu a je častým hráčem elitní lajny.


Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Muži B11.02.2020

Tentorkát zamířím se svým zapisníčkem do kabiny rezervy a to né přiliš známému hráči z pohledu veřejnosti. Ale k hráči, který však  patří již neodmyslitelně ke struktuře našeho B týmu.

Řeč je o obránci Robinu Padyšákovi, který se dle jeho slov letos opravdu našel na místě, které by do něj nikdo nejspíš neřekl. Rozpovídal se také o jeho působení v týmu Hvězd na Zimní lize a o béčku jako takovém.

I z Robina je citít, že kabina nejen Áčka, ale i ta béčková je vysmátá a pohodová a přináší i bodové ovoce. Je tedy opravdu znát, že náš tým patří celkově k top týmům, ne postavením v lize, ale přístupem k hráčovi jako takovému.Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Muži B27.11.2019

Stějně jako předchozí utkání s Jokeritem i s Opatovicemi rohodlo až prodloužení ve kterém se prosadil ten samý hráč M. Čejgl.


Btým zvládl prodloužení
Btým zvládl prodloužení
Muži B20.11.2019

Branek padlo dostatek, vyloučených bylo průměrně a rozhodnout se muselo až v prodloužení to vše přinesl zápas s Jokeritem.