Muži B - ježčí zpravodajství

Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Muži B27.11.2019

Stějně jako předchozí utkání s Jokeritem i s Opatovicemi rohodlo až prodloužení ve kterém se prosadil ten samý hráč M. Čejgl.

Btým zvládl prodloužení
Muži B20.11.2019

Branek padlo dostatek, vyloučených bylo průměrně a rozhodnout se muselo až v prodloužení to vše přinesl zápas s Jokeritem.

Naděje Btýmu se rozplynula v mlze
Muži B13.11.2019

Výrazně omlazená sestava Ježků se postavila silné Deltě, když v týmu převládali hráči dorostu. Premiérově si dres rezervního týmu oblékl V. Šmíd a v brance A. Páv.

Svitavská hala aneb tři body pro nás a premiérová nula pro brankáře Kučeru
Muži B05.11.2019

Tentokrát jsme zápas odehráli v krásném prostředí zastřešeného stadionu ve Svitavách. Přijeli jsme v sestavě na tři lajny. A dařilo se.

Máša show
Máša show
Muži B30.10.2019

V pozvánce na utkání bylo zmíněno, že se na Ježkovku chystá vrátit mistr světa a bývalý hráč Ježků Jiří Mašík. Nebyla to ani trochu klamavá reklama. Jirka Mašík přijel a režíroval vítězství Autoskla nad naším týmem.

Béčko natáhlo vítěznou šňůru na 5 zápasů, Přelouči dalo osmičku
Muži B23.10.2019

Rezerva mužského A týmu se nenechá jen tak zahanbit. Áčko vládne druhé lize a béčko po úvodních dvou porážkách stoupá, stoupá, stoupá...

Béčko vyloupilo i Prachovice a udělalo už nyní důležitý krok nad hranici play-off
Muži B16.10.2019

Ani vedení 5:2 domácím nestačilo a důležité tři body putují na stranu ježčí rezervy. V tabulce pak náš tým výrazně uletěl k vrchním příčkám od hranice postupu do jarních vyřazovacích bojů.

Béčko dotřetice vítězně! Udolalo i dosud neporažený Chlumec
Muži B08.10.2019

Chlumecká rezerva se poslední sezóny řadí k nejlepším celkům Regionální ligy. Na Ježkovku přijela jako neporažená. K překvapení všech ale body zůstaly doma.

Vykolejená Lokomotiva podruhé...
Muži B04.10.2019

Atým i Btým zajížděli o víkendu do České Třebové. Oběma týmům se povedlo zastavit Lokomotivu a získat do tabulky po třech bodech.

První body pro B-tým
Muži B25.09.2019

Po těsné prohře a debaklu se Ježci ve třetím utkání rozhodli, že další body nepustí a Opatovicím nadělili osmičku. Utkání však zdaleka nebylo tak jednoznačné, jak lze vyčíst z výsledku.