Muži B - ježčí zpravodajství

Vrátit béčku body pomohlo dravé mládí a posily z A týmu
Vrátit béčku body pomohlo dravé mládí a posily z A týmu
Muži B15.10.2020

Poslední kontakt s hokejkou dost možná v tomto roce měla naše rezerva, která sehrála své utkání v neděli proti Sršňům ze Svitav. Sestavu vylepšili extraligoví junioři a dorostenci a také opory A týmu.


Rezerva prohrála i třetí zápas po sobě
Rezerva prohrála i třetí zápas po sobě
Muži B07.10.2020

V Pardubicích jsme nastoupili v dosti omlazené sestavě doplněné o pár dorostenců a juniorů. Soupeř měl k dispozici svoji útočnou sílu.Prachovice dominovaly, béčko si připsalo druhou prohru v řadě
Prachovice dominovaly, béčko si připsalo druhou prohru v řadě
Muži B30.09.2020

V neděli se otevřely brány Ježkárny k dalšímu utkání rezervy v Krajské lize. Derby mezi Ježky a Cementáři je vždy velmi zajímavé a i plné zvratů. Rezerva se pyšnila před zápasem dlouhou šňůrou výher právě nad Prachovicemi. Jenže v tentokrát bylo vše jinak...


Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Muži B15.09.2020

V neděli se náš B tým představil v České Třebové. Souboj to byl již od začátku jednoznačný. Minulou sezonu jsme v podobném počtu hráčů dokázali brát všechny body, když vítěznou trefu tehdy zařídil Pavel Kopriva, který se v zápase zranil a musel dohrávat bolestmi kolene. Teď vše vyznělo pro domácí...Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Muži B09.09.2020

V neděli odstartovala sezona i našemu rezervnímu týmu, který doma přivítal Opatovický celek.

Rezerva byla jediným mužským týmem, který si odkroutil jedno kolo i na jaře. V přípravě je pak čekal turnaj v Prachovicích, kde prohráli až ve finále s Deltou Pardubice. Ale to byl začátek července. Nyní přišla zápasová zkouška v soutěži.


Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Muži B03.09.2020

Mého dalšího hosta, který přijmul pozvánku na pár otázek, nemusím moc dlouho představovat. Tento hráč, trenér, ale i člověk je pro mnohé, a já nejsem vyjímkou, příkladem, jak hokejbal hrát, stavět se k němu a to je pro rezervu nejdůležitější.

Legenda mezi legendami Kamil Mlejnek se pro vás rozpovídal nejen o hráčské kariéře, ale také o té trenérské.Chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa
Chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa
Muži B21.08.2020

Již dříve jsem měl v rozhovoru Matěje Bohatého, který má jedno unikum (teda on jich má více), ale to které je opravdu unikátní, je hraní s jeho otcem ve stejném týmu. Dnes přináším rozhovor s jeho otcem, pevným článkem naší rezervy, Lubomírem Bohatým.


Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Muži B14.08.2020

Letošní první oznámená posila pro béčko je již známa. Je jí Petra Hovorková, která přichází ze Svítkovských hvězd. Petra bude tak druhou ženou, která bude nastupovat za béčko. První je naše odchovankyně Lucie Bártová. Společně si již dámy zahrály na letošní Zimní lize v Přelouči.Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Muži B16.04.2020

I hokejbal má své příběhy. Jedním z nich je od Ondry Kučery, který od bendy na ulici dostal možnost chránit svatyni naší rezervy.

Ondra mluvil také o přípravě, kterou má v domacím prostředí rodinného statku, kde se připravuje nejen tělesně, ale i postřehově. Po dřevorubci Šídlovi tak přibývá další, tentokrát zemědělsky nadšený hokejbalista.

Co víc ještě na sebe prásknul Ondra?


Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Muži B09.04.2020

O tom, že hokejbal nepatří už zdaleka jen jednomu pohlaví dokazuje i výběr rezervy, ke kterému se přidala hráčka, která se právě ani mezi muži neztratí.

Ano řeč je o poslední přeživší Bodlině Lucii Bartové, která už obehrála nejednoho zkušeného hráče.  Lucka musí hrát ženský hokejbal mimo náš klub. Proč tomu tak je a dalších zajímavostech se rozmluvila v rozhovoru viz níže.


ježčí Muži B

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
11.04.21 - 17:00
Heřmanův Městec
Muži BKrajská liga 2020-2021Přelouč B

poslední ČLÁNKY

»Vrátit béčku body pomohlo dravé mládí a posily z A týmu
Muži B15.10.2020
»Rezerva prohrála i třetí zápas po sobě
Muži B07.10.2020
»Prachovice dominovaly, béčko si připsalo druhou prohru v řadě
Muži B30.09.2020
»Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Muži B15.09.2020
»Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Muži B09.09.2020