Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Letohrad vyučoval
Letohrad vyučoval
Mladší žáci31.03.2015

I díky získanému premiérovému bodu za mladší žáky jsme do Letohradu jeli autobusem, ve kterém jsme shlédli DVD z MS v Plzni, kde naše hokejbalová rezprezentace brala zlato. Většina dětí i rodičů viděla toto DVD prvně a tak cesta rychle utekla.


Mladší žáci poprvé bodovali!!!
Mladší žáci poprvé bodovali!!!
Mladší žáci24.03.2015

A je to tu! Konečně můžeme napsat, že žáci vydřeli alespoň na bod za remízu v základní hrací době. Při absenci dvou obránců (K. Daníček, J. Holub) Ježci svůj již tak mladý tým proti Sršňům ještě omladil, když povolal dokonce minipřípravkáře Josefa Sedláka, který odehrál své první utkání na velkém hřišti a to ještě za kategorii, která ho čeká až za několik let. Druhého obránce zastoupil jindy křídelní útočník D. Synek. I přes improvizace v sestavě si Ježci vedli na jedničku.Mladší žáci otevřeli jaro
Mladší žáci otevřeli jaro
Mladší žáci14.03.2015

První jarní dvoukolo za sebou mají i mladší žáci, kteří zajížděli na Svítkov. Na podzim to byli dvě zajímavé bitvy, když hlavně v té druhé Ježci byli blízko bodů 3:4. Nyní jsme však zajíždeli na Svítkov a zde jsme se postavili daleko silnějšímu týmu Stars než minule.


Rozhovor s Jiřím Kozlem - někdy je dobré si popovídat sám se sebou ;o)
Rozhovor s Jiřím Kozlem - někdy je dobré si popovídat sám se sebou ;o)
Mladší žáci14.01.2015

Přinášíme první rozhovor v roce 2015 s trenérem mladších žáků a přípravky Jiřím Kozlem.K bodům bylo opět blízko, na premiérový zisk však musíme počkat
K bodům bylo opět blízko, na premiérový zisk však musíme počkat
Mladší žáci27.10.2014

Ježčí mladší žáci přivítali 18. října tým Sršňů ze Svitav. Šlo o souboj dvou týmů na chvostu tabulky a tak se očekával vyrovnaný boj.

Již po příjezdu nám soupeř sebral trošku vítr z plachet a hráči řešili výškovou převahu soupeře. Věkový rozdíl potvrdila i soupiska, kde jsme měli 16 přípravkářů oproti soupeřovým třem. I tak jsme doufali, že neprodáme kůži lacino a že o nějaký ten první bod do sbírky zabojujeme.


Mladší žáci poprvé v sezóně sahali po bodovém zisku, chyběl kousíček
Mladší žáci poprvé v sezóně sahali po bodovém zisku, chyběl kousíček
Mladší žáci17.10.2014

V sobotu 11. 10. jsme potkali soupeře, který na tom byl bodově stejně jako my, to znamená z dosavadních 6ti zápasů žádný bod.

Ježci doposud sbírali vysoké porážky, ale celkem se jim dařilo skórovat. Svítkov zase trápila střelecká potence, kdy hodně zápasů odehráli s nulou na svém kontě.Ježky smetl gólově hradecký ostrostřelec Rakovský
Ježky smetl gólově hradecký ostrostřelec Rakovský
Mladší žáci07.10.2014

Po týdenní pauze se do akce vrátil tým mladších žáků Ježků z Heřmanova Městce. Tentokrát zavítal do Hradce Králové.

Piráti v minulém dvoukole vyhráli nad kompletním Svítkovem dvakrát 2 : 0 a tak bylo jasné, kdo bude v utkání favoritem.


Návrat mladších žáků do Arény Ježkárna ozdobil hattrick Vojty Šmída!
Návrat mladších žáků do Arény Ježkárna ozdobil hattrick Vojty Šmída!
Mladší žáci22.09.2014

První domácí zápas mladších žáků na domácí půdě sehráli Ježci proti Autosklu H.A.K. Pardubice.

Před začátkem dvojutkání bylo předáno poděkování hlavnímu trenérovi Ježků z Heřmanova Městce Jiřímu Kozlovi, který se zasloužil o to, že s k nám žákovská kategorie po třech letech vrátila.Návrat do kategorie mladších žáků nezkazil ani příděl 22 gólů
Návrat do kategorie mladších žáků nezkazil ani příděl 22 gólů
Mladší žáci15.09.2014

Po třech letech se vrátil na mapu mladších žáků tým Ježci Heřmanův Městec. Tři roky trvalo, než dorostli, alespoň dva hráči do kategorie mladších žáků a soutěž jsme ihned přihlásili.

Všichni přípravkáři se tak v mladších žácích protočí a získají potřebné zkušenosti. Na první dvojzápas nám los nepřisoudil nikoho lehčího než je Letohrad, který v žákovských kategoriích sbírá jeden úspěch za druhým a tak nás čekal křest ohněm.


Soustředění se povedlo, přátelské utkání s Hostivaří i přes prohru taky
Soustředění se povedlo, přátelské utkání s Hostivaří i přes prohru taky
Mladší žáci25.08.2014

Hokejbalové soustředění v Lanškrouně je již minulostí. Přinášíme vám však krátký zpětný pohled očima mládežnické výpravy, na který navazuje reportáž s přátelského utkání mladších žáků proti pražské Hostivaři.


ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021
»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021
»Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021