Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Zápasy proti Autosklu a D. Tichému jsme prohrály
Zápasy proti Autosklu a D. Tichému jsme prohrály
Mladší žáci26.10.2015

V sobotu mladší žáci odehráli dva zápasy proti různým soupeřům. První proti Autosklu a druhý proti D. Tichému, který zařídil všech pět branek druhého utkání. Autosklo na nás zahrát umí a nebylo tomu jinak ani tentokrát.


Ze Svítkova se mladší žáci vrátili bez bodu
Ze Svítkova se mladší žáci vrátili bez bodu
Mladší žáci19.10.2015

Ježci jsou jediný tým, který dokázal mladším žákům Svítkova odebrat dosud nějaký ten bodík a dokonce je dokázal i porazit. To však nic neměnilo na favoritu utkání a samozřejmě jsme díky tomuto výsledku čekali logickou touhu Svítkova po odvetě – ta se jim povedla, ale v druhém zápase až po velkém boji.Zakažme ASFALT!
Zakažme ASFALT!
Mladší žáci04.10.2015

V sobotu zajížděli mladší žáci Ježků na půdu Letohradu, který do této doby sbíral od soupeřů spíše příděly. Soupeř však k utkání nastoupil zřejmě v nejsilnější možné sestavě a i pře zapojení o dost mladších hráčů výškově na hřišti udával prim, když ti menší vždy doplňovali ty starší.


Žáci doma opět vítězně
Žáci doma opět vítězně
Mladší žáci27.09.2015

Mladší žáci chtěli před víkendem proti soupeři z Hradce přidat nějaký ten bodík - nakonec jich bylo rovnou šest.Mladší žáci tentokrát bez bodu
Mladší žáci tentokrát bez bodu
Mladší žáci20.09.2015

Další kolo na programu mělo MČR mladších žáků a opět jsme stanuli proti soupeři z Pardubic, tentokrát z druhého břehu Labe a to proti Autosklu z Polabin. Soupeř již odehrál 4 kola a nenašel v nich přemožitele a navíc jeho skóre 35:4 ukazovalo, že nás čeká další velká zkouška.


Snaživí Ježci porazili Stars ze Svítkova
Snaživí Ježci porazili Stars ze Svítkova
Mladší žáci13.09.2015

Svítkov minulý víkend započal boje mladších žáků a to dvěma výhrami nad Letohradem. Mladí Ježci si již asi ani nepamatují, kdy naposled porazili Svítkov na velkém hřišti, pokud se tak vůbec stalo a tak mělo utkání velkého favorita, ale i předzápasové prognózy se někdy dokážou splést.Mladší žáci zakončili sezónu dvěma výhrami
Mladší žáci zakončili sezónu dvěma výhrami
Mladší žáci04.05.2015

K posledním dvěma zápasům zajížděli mladší žáci do Svitav. Do této doby odehrál tým složený převážně s přípravkářů 28 utkání a vytěžili pouze jediný bod a to právě proti tomuto soupeři. I tak jistě nikdo nečekal, že se bude dít nakonec to co se stalo, i když jsme se na to týden připravovali.


Bojovná utkání se Svítkovem body mladším žákům nepřinesly
Bojovná utkání se Svítkovem body mladším žákům nepřinesly
Mladší žáci27.04.2015

První doopravdy horký den přinesl velice dobrá utkání mladších žáků se Svítkovem.Recept na brankáře Pirátů jsme nenašli
Recept na brankáře Pirátů jsme nenašli
Mladší žáci13.04.2015

Mladší žáci zajížděli do Hradce Králové k dalším dvěma kolům v rámci MČR mladších žáků. Piráti v posledních čtyřech utkáních inkasovali pouze jedinkrát a Ježci jim tuto bilanci o další dva zápasy ještě vylepšili, svoji kůži však nedali vůbec zadarmo.


Autosklo dvakrát nad sílu našich Ježků
Autosklo dvakrát nad sílu našich Ježků
Mladší žáci04.04.2015

Mladší žáci Ježků se v této sezóně představili v Ježčí aréně již na posled a chtěli, tak ukázat co nejlepší výkon na který by mohli být pyšní. V prvním zápase se to povedlo bezezbytku, v tom druhém jsme obdrželi až příliš gólů, které nám dojem trošku pokazili.


ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021
»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021
»Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021