Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Bronz z Malenovic
Bronz z Malenovic
Mladší žáci08.06.2016

Mladší žáci v dlouhodobé soutěži v rámci regionu Východ skončili poslední a na jaře vyhráli pouze jediný zápas, že ale vše může být jinak, když se střetnou se zástupci z jiných regionů ukázal turnaj v Malenovicích u Zlína, kterého se zúčastnili. Za soupeře jim byli HBC Rigum Hodonín, HBK Roconaba Zohor (Slovensko), Eagles Brno, TJ ACS Malenovice a další zástupce z našeho regionu SK Hokejbal Letohrad.

Na turnaj jsme jeli opět vlakem, tak jak se stalo již tradicí při větších akcích, přímo do Malenovic jsme pak cestovali trolejbusem.


Mladší žáci bodovali v Hradci Králové
Mladší žáci bodovali v Hradci Králové
Mladší žáci17.05.2016

Mladší žáci se poprvé na jaře dočkali bodů, když v druhém utkání přetlačili Piráty na samostatné nájezdy.Autoskláři překvapení nedopustili
Autoskláři překvapení nedopustili
Mladší žáci12.05.2016

O slunné sobotě nás čekal soupeř, kterému jsme v nynější sezóně ještě nedokázali odebrat ani jediný bod a nebylo tomu jinak ani tentokrát, i když ve druhém zápase k tomu nebylo daleko.


Mladší žáci podlehli dvakrát Svítkovu
Mladší žáci podlehli dvakrát Svítkovu
Mladší žáci03.05.2016

Zápasem na Svítkově jsme začali poslední část MČR mladších žáků regionu Východ. Na jaře se mladším žákům nedaří hlavně střelecky a nejinak tomu bylo i ve dvou utkáních se Stars.Letohrad přetlačil mladší žáky Ježků
Letohrad přetlačil mladší žáky Ježků
Mladší žáci22.04.2016

Mladší žáci zajížděli do Letohradu, kde se opět po půl roce představili na asfaltu. Vystoupení to bylo daleko lepší než to předchozí, plné bojovnosti a maximálního nasazení, ale na body to bohužel nestačilo.


Zmar mladších žáků proti Pirátům
Zmar mladších žáků proti Pirátům
Mladší žáci10.04.2016

Postavení v tabulce napovídalo, že by mělo jít o utkání ve kterých by k bodům nemělo být zase až tak daleko. To, že první pohled někdy klame se ukázalo ve dvou utkáních ve kterých nás Piráti roznesli na domácí půdě až příliš lehko.Mladší žáci předvedli skvělý výkon na hřišti lídra tabulky
Mladší žáci předvedli skvělý výkon na hřišti lídra tabulky
Mladší žáci04.04.2016

Ježci zajížděli druhý hrací víkend na hřiště do Polabiny, kde se potkali s vedoucím celkem soutěže – týmem Autoskla. Sestava Autoskla byla kompletní a tak naše Ježky nečekal jednoduchý dvojzápas.


Mladší žáci na Svítkov nevyzráli
Mladší žáci na Svítkov nevyzráli
Mladší žáci28.03.2016

Do prvního jarního kola našich mladších žáků nám los přidělil soupeře stejného, jako v podzimní části a to Svítkov, který jsme tenkrát zaskočili a sebrali mu 4 body. Na jaře se podobná situace nekonala a soupeř si všechny body z Ježkárny odvezl.Doma je doma, aneb mokrý plast
Doma je doma, aneb mokrý plast
Mladší žáci10.11.2015

Po minulém vzájemném klání proběhlo drobné škádlení co se týká povrchu s názvem asfalt, kterého se na jedné sociální síti dokonce zúčastnili i nezainteresovaní lidé z jiných klubů a dokonce i jeden z reprezentantů ČR. Nyní přišel na řadu mokrý plast...a co my na to? Že příště možná budeme kropit ;o)


Z Hradce Králové přijeli žáci s prázdnou
Z Hradce Králové přijeli žáci s prázdnou
Mladší žáci04.11.2015

Ježci v prvním dvojutkání brali proti Hradci Králové všech 6 bodů, nyní si domácí půdu uhájil právě soupeř a odjížděli jsme s prázdnou my. V obou utkáních přitom rozhodli až poslední třetiny, takže k bodům nebylo vůbec daleko.


ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021
»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021
»Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021