Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Stříbrní mladší žáci
Stříbrní mladší žáci
Mladší žáci23.05.2017

Na závěr přeboru regionu Východ čekal mladší žáky Ježků soupeř nejtěžší a to HBC Autosklo HAK Pardubice. Poslední dva zápasy, tak přinesly i zajímavou zápletku, když se Ježci mohli v případě dvou výher v základním čase dostat právě před svého soupeře a mohli se stát celkovým vítězem.


Mladší žáci se dostali na 1. místo
Mladší žáci se dostali na 1. místo
Mladší žáci11.05.2017

Mladší žáci Ježků se dostali do čela regionu Východ v dohrávce kola je může opět přestihnout Autosklo. O prvním místě tak zřejmě rozhodne až poslední dvojzápas právě s Autosklem, který hrajeme doma.Ježci se popasovali s Autoskláři
Ježci se popasovali s Autoskláři
Mladší žáci26.04.2017

Lídr tabulky mladších žáků regionu Východ Autosklo HAK Pardubice prohrálo jen dvě utkání a to obě proti Ježkům z Heřmanova Městce o víkendu jsme je porazili potřetí a držíme s tímto soupeřem stále aktivní bilanci.


Dalších 6 bodů pro mladší žáky Ježků
Dalších 6 bodů pro mladší žáky Ježků
Mladší žáci12.04.2017

Mladší žáci Ježků přivítali poslední tým tabulky a to Letohrad. V obou zápasech ukázali velkou převahu, kterou dokázali také přetavit v góly.Tři body ze Svítkova odvezli mladší žáci
Tři body ze Svítkova odvezli mladší žáci
Mladší žáci30.03.2017

Krásné počasí a trio zápasů čekalo hráče mladších a starších žáků na Svítkově. Mladší žáci si s domácími body rozdělili, ve starších žácích jsme alespoň dokázali skórovat a tím nedovolili Svítkovskému brankáři udržet nulu.


Další zvonění tyček - 3 body vybojovali mladší žáci
Další zvonění tyček - 3 body vybojovali mladší žáci
Mladší žáci22.03.2017

Na Ježkovce to letos pěkně zvoní. Minulý týden několik střel skončilo na tyčkách a nejinak tomu bylo tentokrát a zvonilo se ještě víc...Rozhovor s Adamem Pávem
Rozhovor s Adamem Pávem
Mladší žáci31.01.2017

Brankářský samorost, který již od začátku své kariéry drží akcie Ježků vždy hodně nahoře. Brankář, který má svůj styl, kterým dokáže zastavit většinu míčků před brankovou čárou. Brankář, který je zatím trošku opomíjen ve výběrech ČR U14, ale nyní si proklestil cestičku na turnaj v Přelouči, kde se ukáže v barvách Pardubického kraje U15.


Rozhovor s Lukášem Kozlem
Rozhovor s Lukášem Kozlem
Mladší žáci15.01.2017

Dalším hráčem, který odehrál na podzim všechna utkání mladších i starších žáků je Lukáš Kozel. Bodově se sice až tolik neprosazoval, ale na hřišti si ho ve většině zápasů nelze nevšimnout.Mladší žáci potvrdili svoji kvalitu
Mladší žáci potvrdili svoji kvalitu
Mladší žáci03.12.2016

Mladší žáci na podzim povětšinou po zápasech slavili a potvrdili tak svoji kvalitu. Někteří hráči v této kategorii již nastupovali před 5 lety, kdy vlastně jiná volba ještě nebyla. Od té doby udělal region Východ v mládežnickém hokejbale velký skok a nabízí daleko více kategorií. Hráči, kteří tenkrát v této kategorii začínali nyní v této kategorii končí a svoje nasbírané zkušenosti neváhají v zápasech prodat.


Ježci v roli učitelů i žáků
Ježci v roli učitelů i žáků
Mladší žáci16.11.2016

Do letohradu zajížděli tentokrát, jak mladší tak starší žáci, soupisky obou mužstev jsou rozdílné pouze kosmeticky a tak si vlastně většina týmu vyzkoušela roli učitelů i žáků.


ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021
»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021
»Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021