Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Snaživí Ježci porazili Stars ze Svítkova
Snaživí Ježci porazili Stars ze Svítkova
Mladší žáci13.09.2015

Svítkov minulý víkend započal boje mladších žáků a to dvěma výhrami nad Letohradem. Mladí Ježci si již asi ani nepamatují, kdy naposled porazili Svítkov na velkém hřišti, pokud se tak vůbec stalo a tak mělo utkání velkého favorita, ale i předzápasové prognózy se někdy dokážou splést.


Mladší žáci zakončili sezónu dvěma výhrami
Mladší žáci zakončili sezónu dvěma výhrami
Mladší žáci04.05.2015

K posledním dvěma zápasům zajížděli mladší žáci do Svitav. Do této doby odehrál tým složený převážně s přípravkářů 28 utkání a vytěžili pouze jediný bod a to právě proti tomuto soupeři. I tak jistě nikdo nečekal, že se bude dít nakonec to co se stalo, i když jsme se na to týden připravovali.Bojovná utkání se Svítkovem body mladším žákům nepřinesly
Bojovná utkání se Svítkovem body mladším žákům nepřinesly
Mladší žáci27.04.2015

První doopravdy horký den přinesl velice dobrá utkání mladších žáků se Svítkovem.


Recept na brankáře Pirátů jsme nenašli
Recept na brankáře Pirátů jsme nenašli
Mladší žáci13.04.2015

Mladší žáci zajížděli do Hradce Králové k dalším dvěma kolům v rámci MČR mladších žáků. Piráti v posledních čtyřech utkáních inkasovali pouze jedinkrát a Ježci jim tuto bilanci o další dva zápasy ještě vylepšili, svoji kůži však nedali vůbec zadarmo.Autosklo dvakrát nad sílu našich Ježků
Autosklo dvakrát nad sílu našich Ježků
Mladší žáci04.04.2015

Mladší žáci Ježků se v této sezóně představili v Ježčí aréně již na posled a chtěli, tak ukázat co nejlepší výkon na který by mohli být pyšní. V prvním zápase se to povedlo bezezbytku, v tom druhém jsme obdrželi až příliš gólů, které nám dojem trošku pokazili.


Letohrad vyučoval
Letohrad vyučoval
Mladší žáci31.03.2015

I díky získanému premiérovému bodu za mladší žáky jsme do Letohradu jeli autobusem, ve kterém jsme shlédli DVD z MS v Plzni, kde naše hokejbalová rezprezentace brala zlato. Většina dětí i rodičů viděla toto DVD prvně a tak cesta rychle utekla.Mladší žáci poprvé bodovali!!!
Mladší žáci poprvé bodovali!!!
Mladší žáci24.03.2015

A je to tu! Konečně můžeme napsat, že žáci vydřeli alespoň na bod za remízu v základní hrací době. Při absenci dvou obránců (K. Daníček, J. Holub) Ježci svůj již tak mladý tým proti Sršňům ještě omladil, když povolal dokonce minipřípravkáře Josefa Sedláka, který odehrál své první utkání na velkém hřišti a to ještě za kategorii, která ho čeká až za několik let. Druhého obránce zastoupil jindy křídelní útočník D. Synek. I přes improvizace v sestavě si Ježci vedli na jedničku.


Mladší žáci otevřeli jaro
Mladší žáci otevřeli jaro
Mladší žáci14.03.2015

První jarní dvoukolo za sebou mají i mladší žáci, kteří zajížděli na Svítkov. Na podzim to byli dvě zajímavé bitvy, když hlavně v té druhé Ježci byli blízko bodů 3:4. Nyní jsme však zajíždeli na Svítkov a zde jsme se postavili daleko silnějšímu týmu Stars než minule.Rozhovor s Jiřím Kozlem - někdy je dobré si popovídat sám se sebou ;o)
Rozhovor s Jiřím Kozlem - někdy je dobré si popovídat sám se sebou ;o)
Mladší žáci14.01.2015

Přinášíme první rozhovor v roce 2015 s trenérem mladších žáků a přípravky Jiřím Kozlem.


K bodům bylo opět blízko, na premiérový zisk však musíme počkat
K bodům bylo opět blízko, na premiérový zisk však musíme počkat
Mladší žáci27.10.2014

Ježčí mladší žáci přivítali 18. října tým Sršňů ze Svitav. Šlo o souboj dvou týmů na chvostu tabulky a tak se očekával vyrovnaný boj.

Již po příjezdu nám soupeř sebral trošku vítr z plachet a hráči řešili výškovou převahu soupeře. Věkový rozdíl potvrdila i soupiska, kde jsme měli 16 přípravkářů oproti soupeřovým třem. I tak jsme doufali, že neprodáme kůži lacino a že o nějaký ten první bod do sbírky zabojujeme.


ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci na Svítkově
Mladší žáci22.03.2019
»Mladší žáci nestačili jen na Poličku
Mladší žáci18.10.2018
»Mladší žáci hráli doma
Mladší žáci01.10.2018
»Podruhé přeborníkem
Mladší žáci05.06.2018
»Mladší žáci ve Svitavách
Mladší žáci24.05.2018