Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Mladší žáci předvedli skvělý výkon na hřišti lídra tabulky
Mladší žáci předvedli skvělý výkon na hřišti lídra tabulky
Mladší žáci04.04.2016

Ježci zajížděli druhý hrací víkend na hřiště do Polabiny, kde se potkali s vedoucím celkem soutěže – týmem Autoskla. Sestava Autoskla byla kompletní a tak naše Ježky nečekal jednoduchý dvojzápas.


Mladší žáci na Svítkov nevyzráli
Mladší žáci na Svítkov nevyzráli
Mladší žáci28.03.2016

Do prvního jarního kola našich mladších žáků nám los přidělil soupeře stejného, jako v podzimní části a to Svítkov, který jsme tenkrát zaskočili a sebrali mu 4 body. Na jaře se podobná situace nekonala a soupeř si všechny body z Ježkárny odvezl.Doma je doma, aneb mokrý plast
Doma je doma, aneb mokrý plast
Mladší žáci10.11.2015

Po minulém vzájemném klání proběhlo drobné škádlení co se týká povrchu s názvem asfalt, kterého se na jedné sociální síti dokonce zúčastnili i nezainteresovaní lidé z jiných klubů a dokonce i jeden z reprezentantů ČR. Nyní přišel na řadu mokrý plast...a co my na to? Že příště možná budeme kropit ;o)


Z Hradce Králové přijeli žáci s prázdnou
Z Hradce Králové přijeli žáci s prázdnou
Mladší žáci04.11.2015

Ježci v prvním dvojutkání brali proti Hradci Králové všech 6 bodů, nyní si domácí půdu uhájil právě soupeř a odjížděli jsme s prázdnou my. V obou utkáních přitom rozhodli až poslední třetiny, takže k bodům nebylo vůbec daleko.Zápasy proti Autosklu a D. Tichému jsme prohrály
Zápasy proti Autosklu a D. Tichému jsme prohrály
Mladší žáci26.10.2015

V sobotu mladší žáci odehráli dva zápasy proti různým soupeřům. První proti Autosklu a druhý proti D. Tichému, který zařídil všech pět branek druhého utkání. Autosklo na nás zahrát umí a nebylo tomu jinak ani tentokrát.


Ze Svítkova se mladší žáci vrátili bez bodu
Ze Svítkova se mladší žáci vrátili bez bodu
Mladší žáci19.10.2015

Ježci jsou jediný tým, který dokázal mladším žákům Svítkova odebrat dosud nějaký ten bodík a dokonce je dokázal i porazit. To však nic neměnilo na favoritu utkání a samozřejmě jsme díky tomuto výsledku čekali logickou touhu Svítkova po odvetě – ta se jim povedla, ale v druhém zápase až po velkém boji.Zakažme ASFALT!
Zakažme ASFALT!
Mladší žáci04.10.2015

V sobotu zajížděli mladší žáci Ježků na půdu Letohradu, který do této doby sbíral od soupeřů spíše příděly. Soupeř však k utkání nastoupil zřejmě v nejsilnější možné sestavě a i pře zapojení o dost mladších hráčů výškově na hřišti udával prim, když ti menší vždy doplňovali ty starší.


Žáci doma opět vítězně
Žáci doma opět vítězně
Mladší žáci27.09.2015

Mladší žáci chtěli před víkendem proti soupeři z Hradce přidat nějaký ten bodík - nakonec jich bylo rovnou šest.Mladší žáci tentokrát bez bodu
Mladší žáci tentokrát bez bodu
Mladší žáci20.09.2015

Další kolo na programu mělo MČR mladších žáků a opět jsme stanuli proti soupeři z Pardubic, tentokrát z druhého břehu Labe a to proti Autosklu z Polabin. Soupeř již odehrál 4 kola a nenašel v nich přemožitele a navíc jeho skóre 35:4 ukazovalo, že nás čeká další velká zkouška.


Snaživí Ježci porazili Stars ze Svítkova
Snaživí Ježci porazili Stars ze Svítkova
Mladší žáci13.09.2015

Svítkov minulý víkend započal boje mladších žáků a to dvěma výhrami nad Letohradem. Mladí Ježci si již asi ani nepamatují, kdy naposled porazili Svítkov na velkém hřišti, pokud se tak vůbec stalo a tak mělo utkání velkého favorita, ale i předzápasové prognózy se někdy dokážou splést.


ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci nestačili jen na Poličku
Mladší žáci18.10.2018
»Mladší žáci hráli doma
Mladší žáci01.10.2018
»Podruhé přeborníkem
Mladší žáci05.06.2018
»Mladší žáci ve Svitavách
Mladší žáci24.05.2018
»K nezastavení
Mladší žáci25.04.2018