Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Kvalifikační turnaj na MČR mladších žáků
Kvalifikační turnaj na MČR mladších žáků
Mladší žáci07.06.2022

Poslední z kvalifikačních turnajů mladších žáků na mistrovství České republiky se hrál v Praze na Lužinách. Na finálový turnaj se přímo dostanou jen vítězové těchto turnajů, ale díky tomu, že domácí Kert Park Praha již jeden z turnajů vyhrál,  mohl se z případného postupu radovat i další v řadě. Ježci skončili na 3. Místě a postup bere skutečně až ten druhý v řadě – náš přemožitel ze semifinále Wolves Chomutov. Ježci si opět neodpustili v cestě za medailí projít složitější cestou a to přes 5 zápasů.


Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci04.04.2022

Jelikož se mladším žákům v sezóně daří, tak jsme je zkusili přihlásit na turnaj vyšší kategorie ze kterého se mohou kvalifikovat na finálový turnaj ČR. Na tyto turnaje se přihlašují celky, které disponují tím nejlepším v jednotlivých krajích a tak naše Ježky nečekalo nic jednoduchého. Většina celků přijela minimálně na tři útoky to naše soupiska čítala pouze 12 jmen - 11 hráčů a 1 brankáře. Hrálo se 2x12 a pro týmy kteří skončili ve skupině na 2. a 3. místě v případě úspěchu ve čtvrtfinále čekalo ten den pět utkání, tedy 120 minut čistého času na velkém hokejovém hřišti. Našich jedenáct Ježků to zvládlo, ačkoliv v semifinále a v boji o 3. místo již byl vidět znatelný úbytek sil bojovali statečně. Navíc díky tomuto systému se potkali se všemi celky na turnaji a ve všech utkáních jsme vstřelili první branku.Žáci zase dělali radost
Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021

Sestava mladších žáků nebyla sice ideální, ale Ježci se vrátili ke hře kterou předváděli na domácím turnaji - bylo se tedy na co dívat. Celý turnaj sice odehráli Ježci v pouhých devíti hráčích, ale na pohybu to nebylo znát. Dařili se přihrávky, vyhrávali jsme souboje 1na1, bojovali jsme o každý míček a nepolevili ani když se zápas nevyvíjel podle našich představ a se Svítkovem dokázali umazat dvoubrankové manko.


Máme na víc
Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021

Ježci na turnaji v Poličce sice dvakrát vyhráli a jen jednou odešli jako poražení, ale se samotnou hrou trenér Ježků Jiří Kozel nebyl spokojen, jelikož jak říká: "Máme na víc!"Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021

Již druhý turnaj mladších žáků pořádali na podzim Ježci. Tentokrát jim za soupeře byli hráči z HBC Pardubic, HC Jestřábi Přelouč a HBC Rangers Opočno. Poprvé v seriálu turnajů mladších žáků nenašli Ježci přemožitele a předváděli krásy hokejbalu.


Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021

Další turnajové kolo mladších žáků se hrálo v Pardubicích, kde Ježci narazili postupně na HC Jestřábi Přelouč, HBC Pardubice a HBC Hradec Králové 1988.Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021

Další kolo mladších žáků tentokrát zavítalo na Ježkovku a tak naši Ježci mohli využít domácího prostředí. Za soupeře jim byly týmy HBC Pardubice, HBC Svítkov Stars Pardubice a SK Kometa Polička.


Konečně v zápase
Konečně v zápase
Mladší žáci08.06.2021

Po osmiměsíční pauze odehrálo mužstvo mladších žáků nedělní turnaj konaný 6.6.2021 ve Svítkově.Mladší žáci v Přelouči
Mladší žáci v Přelouči
Mladší žáci16.10.2020

V Přelouči se představil velmi mladý tým mladších žáků a nevedl si výsledkově vůbec špatně, když dokázal porazit Autosklo HAK Pardubice, v nájezdech udolat Liberec a jen s Přeloučí tahal za kratší konec, když prohrál 0:1.


Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci07.11.2019

Doma na Ježkovce ukázali mladší žáci zase určitý posun dopředu a mohli se tak po drobné pauze zase radovat z vítězství.


ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Kvalifikační turnaj na MČR mladších žáků
Mladší žáci07.06.2022
»Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci04.04.2022
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021
»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021