Mladší žáci - ježčí zpravodajství

Kvalifikační turnaj na MČR mladších žáků
Mladší žáci07.06.2022

Poslední z kvalifikačních turnajů mladších žáků na mistrovství České republiky se hrál v Praze na Lužinách. Na finálový turnaj se přímo dostanou jen vítězové těchto turnajů, ale díky tomu, že domácí Kert Park Praha již jeden z turnajů vyhrál,  mohl se z případného postupu radovat i další v řadě. Ježci skončili na 3. Místě a postup bere skutečně až ten druhý v řadě – náš přemožitel ze semifinále Wolves Chomutov. Ježci si opět neodpustili v cestě za medailí projít složitější cestou a to přes 5 zápasů.

Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci04.04.2022

Jelikož se mladším žákům v sezóně daří, tak jsme je zkusili přihlásit na turnaj vyšší kategorie ze kterého se mohou kvalifikovat na finálový turnaj ČR. Na tyto turnaje se přihlašují celky, které disponují tím nejlepším v jednotlivých krajích a tak naše Ježky nečekalo nic jednoduchého. Většina celků přijela minimálně na tři útoky to naše soupiska čítala pouze 12 jmen - 11 hráčů a 1 brankáře. Hrálo se 2x12 a pro týmy kteří skončili ve skupině na 2. a 3. místě v případě úspěchu ve čtvrtfinále čekalo ten den pět utkání, tedy 120 minut čistého času na velkém hokejovém hřišti. Našich jedenáct Ježků to zvládlo, ačkoliv v semifinále a v boji o 3. místo již byl vidět znatelný úbytek sil bojovali statečně. Navíc díky tomuto systému se potkali se všemi celky na turnaji a ve všech utkáních jsme vstřelili první branku.

Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021

Sestava mladších žáků nebyla sice ideální, ale Ježci se vrátili ke hře kterou předváděli na domácím turnaji - bylo se tedy na co dívat. Celý turnaj sice odehráli Ježci v pouhých devíti hráčích, ale na pohybu to nebylo znát. Dařili se přihrávky, vyhrávali jsme souboje 1na1, bojovali jsme o každý míček a nepolevili ani když se zápas nevyvíjel podle našich představ a se Svítkovem dokázali umazat dvoubrankové manko.

Máme na víc
Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021

Ježci na turnaji v Poličce sice dvakrát vyhráli a jen jednou odešli jako poražení, ale se samotnou hrou trenér Ježků Jiří Kozel nebyl spokojen, jelikož jak říká: "Máme na víc!"

Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021

Již druhý turnaj mladších žáků pořádali na podzim Ježci. Tentokrát jim za soupeře byli hráči z HBC Pardubic, HC Jestřábi Přelouč a HBC Rangers Opočno. Poprvé v seriálu turnajů mladších žáků nenašli Ježci přemožitele a předváděli krásy hokejbalu.

Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021

Další turnajové kolo mladších žáků se hrálo v Pardubicích, kde Ježci narazili postupně na HC Jestřábi Přelouč, HBC Pardubice a HBC Hradec Králové 1988.

Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021

Další kolo mladších žáků tentokrát zavítalo na Ježkovku a tak naši Ježci mohli využít domácího prostředí. Za soupeře jim byly týmy HBC Pardubice, HBC Svítkov Stars Pardubice a SK Kometa Polička.

Konečně v zápase
Mladší žáci08.06.2021

Po osmiměsíční pauze odehrálo mužstvo mladších žáků nedělní turnaj konaný 6.6.2021 ve Svítkově.

Mladší žáci v Přelouči
Mladší žáci16.10.2020

V Přelouči se představil velmi mladý tým mladších žáků a nevedl si výsledkově vůbec špatně, když dokázal porazit Autosklo HAK Pardubice, v nájezdech udolat Liberec a jen s Přeloučí tahal za kratší konec, když prohrál 0:1.

Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci07.11.2019

Doma na Ježkovce ukázali mladší žáci zase určitý posun dopředu a mohli se tak po drobné pauze zase radovat z vítězství.