Minipřípravka - ježčí zpravodajství

Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019

Minipřípravku odehrála poslední turnaj na podzim v Přelouči, z důvodů velkého množství omluvenek museli nastoupit i mladší hráči ale tým se stím popral statečně a ani jednou neprohrál.


Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019

První turnaj nové sezóny má za sebou i minipřípravka. V této kategorii se prakticky rok co rok tvoří nový tým, nejinak tomu bylo i na tomto turnaji, kde se dokázali střelecky prosadit i ti nejmenší.Modrá a bílá minipřípravka
Modrá a bílá minipřípravka
Minipřípravka14.06.2019

Poslední turnaj této sezóny má za sebou i minipřípravka, která se představil v Přelouči. Hráči udělali za celý rok velikánský kus práce a na jejich hru se již dalo s radostí koukat.


Dva týmy minipřípravek v Přelouči
Dva týmy minipřípravek v Přelouči
Minipřípravka03.05.2019

Týmů minipřípravek značně přibylo a tak se týmy museli rozdělit do dvou měst Opočna a Přelouče. Přelouč přivítala i naše Ježky, kteří tentokrát postavili dvě mužstva. V Přelouči se ještě představili tři týmy Autoskla HAK Pardubice, dva týmy HBC JTEKT Svítkov Stars, Jestřábi Přelouč a Liberec. Za tým Ježků se představili čtyři nováčci D. Franc, V. Tvaroh, F. Bulánek a J. Kuklík.Ježci na minipřípravkovém turnaji
Ježci na minipřípravkovém turnaji
Minipřípravka03.04.2019

Svítkov přivítal hned 12 minipřípravkových týmů, které se rozdělili do dvou samostatných turnajů v jednom z nich se představili i Ježci.


Doma je doma
Doma je doma
Minipřípravka16.11.2018

Domácí turnaj minipřípravek - 3xvýhra, 1xprohra - spousta nádherných gólůUbojovaný turnaj
Ubojovaný turnaj
Minipřípravka31.10.2018

Výsledky dobré, ale herní projev by trenér rád zlepšil.


Turnaj minipřípravek - Svitavy
Turnaj minipřípravek - Svitavy
Minipřípravka04.05.2018

Jak rychle se může stát dítě Ježkem? Skoro na počkání. Před 14 dny si přišla vyzkoušet hokejbal holčička A. I. Horká a o minulém víkendu poprvé nastoupila v Ježčím dresu a mezi kluky se rozhodně neztratila. Snad se stane inspirací pro další dívky a kluky, kteří by se k nám chtěli přidat.Minipřípravka se představila na půdě Pirátů
Minipřípravka se představila na půdě Pirátů
Minipřípravka11.04.2018

Minipřípravka zahájila svou jarní část prvním turnajem na hřišti Hradce Králové. V základní části si Ježci změřili své síly se třemi týmy (Autosklo HAK Pce bílí, HBC Hostivař a HBC Rangers Opočno) a v nástavbové části se dvěma dalšími (HBC Chlumec nad Cidlinou a pořádajícím HBC Hradec Králové).


Poslední turnaj minipřípravek
Poslední turnaj minipřípravek
Minipřípravka25.11.2017

Kam pojede minipřípravka na poslední turnaj nebylo dopředu jisté a nakonec byla naší minipřípravce přisouzena Přelouč ve které se našim svěřencům dačilo, když dokázali 5x vyhrát a pouze 1x byli poraženi. 


ježčí Minipřípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019
»Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019
»Modrá a bílá minipřípravka
Minipřípravka14.06.2019
»Dva týmy minipřípravek v Přelouči
Minipřípravka03.05.2019
»Ježci na minipřípravkovém turnaji
Minipřípravka03.04.2019