Mikropřípravka - ježčí zpravodajství

Minipřípravka na turnaji v Polabinách
Minipřípravka na turnaji v Polabinách
Mikropřípravka30.01.2018

Zatím co venku probíhá třeskutá zima...dobře tak období zima vydala se Ježčí mikropřípravka na další turnaj do nafukovací haly v Polabinách. Ježčí hokejky jsou sice u ledu, ale děti ukázaly, že i tak hokejbal stále ještě umí.


Mikropřípravka hrála v hale
Mikropřípravka hrála v hale
Mikropřípravka08.12.2017

Mikropřípravka se předvedla v Polabinách v nafukovací hale. Celý turnaj se povedl a díky nové formě turnaje netrval, tak dlouho což je pro nejmenší hráče daleko vhodnější, jelikož příliš dlouhý turnaj jim odebere daleko více sil než pár zápasů za sebou.Domácí turnaj mikropřípravek
Domácí turnaj mikropřípravek
Mikropřípravka12.10.2017

Aréna Ježkárna hostila první turnaj letošní sezóny. Dva týmy, 15 hráčů, 8 nováčků to je bilance, která jasně ukazuje, že hokejbalu v Heřmanově Městci se daří a jen tak se z hokejbalové mapy neztratí.


Mikropřípravka láme rekordy
Mikropřípravka láme rekordy
Mikropřípravka13.09.2017

Mikropřípravka nabrala na startu sezóny opravdu neskutečné tempo a Ježci mají co dělat, aby všechny děti zabavili. Co čeká nejmenší Ježky a přibírají ještě vůbec další nováčky na to jsme se zeptali Jiřího Kozla.POZOR NÁVYKOVÉ - HOKEJBAL
POZOR NÁVYKOVÉ - HOKEJBAL
Mikropřípravka07.09.2017

POZOR NÁVYKOVÉ to by si mohl dát HOKEJBAL v Heřmanově Městci do podtitulku, jelikož na trénink nejmenších nedorazili jen ti co absolvovali náborový trénink, ale i jejich další kamarádi!!!


Zapomenutý turnaj ;o)
Zapomenutý turnaj ;o)
Mikropřípravka25.07.2017

Před mnoha a mnoha roky…dobře roky tomu ještě nejsou, ale 11. 6. se konal v aréně Ježkárna poslední turnaj mikropřípravek v sezóně 2016/17. Článek hodnotící turnaj však vychází až nyní a tak si můžete s námi alespoň o prázdninách zavzpomínat na horký červnový den ve kterém hrál hlavní roli hokejbal, nadšené děti a ceny předávala čerstvá mistryně světa M. TopičováMikro řádila v Letohradě
Mikro řádila v Letohradě
Mikropřípravka12.05.2017

Rozpis na turnaj v Letohradě se několikrát předělával, jelikož postupně odpadala některá mužstva. Ježci dokázali opět postavit dva týmy a vedli si nejlépe jak mohli - bojovali totiž od začátku až do konce a pro ty výsledku chtivé se pochlubíme, že bílý tým prohrál pouze s "bratry" z modrého týmu a modrý tým pouze s Českou Třebovou, jinak jsme vždy odcházeli jako vítězi.


Mikropřípravka bojovala v Přelouči
Mikropřípravka bojovala v Přelouči
Mikropřípravka27.04.2017

Přelouč 23. 4. obsadila asi polovina České republiky, když se sešel v jeden den hokejbalový a ragbyový turnaj. Kolem hřiště bylo našlapáno a malý ragbisti uměli vytvořit parádní atmosféru, když jednotlivé hokejbalové týmy hnali kupředu. Odměnou jim pak byla možnost si zastřílet v nafukovacím stanu na branku s otvory. Tuto soutěž samozřejmě ovládli hokejbalisti a toho nejúspěšnějšího jsme měli v našich řadách, stal se jím J. Peřina, dařilo se i T. Roztočilovi a oba si odnesli vouchery na MS2017 v Pardubicích.Povedený turnaj mikropřípravek
Povedený turnaj mikropřípravek
Mikropřípravka28.03.2017

Krásné počasí přivítalo na Svítkovském stadionu mikropřípravkáře, kteří se tak mohli hnát za svými prvními góly. Ježky reprezentovali hned dva týmy a tak všechny děti dostaly dostatek prostoru získat další hokejbalové zkušenosti. Výsledky se neřeší a hlavním úkolem turnaje je zabavit děti hokejbalem. Jak rychle se dítě stane hokejbalistou ukázal M. Tlapák, který se po absolvování dvou tréninků na tomto turnaji ukázal.


Turnaj mikropřípravek v Heřmanově Městci
Turnaj mikropřípravek v Heřmanově Městci
Mikropřípravka03.02.2017

28. 1. se odehrál turnaj nejmenších hokejbalistů na půdě Sokolovny v Heřmanově Městci. Po celý turnaj byli k vidění vyrovnané souboje v přátelské atmosféře.


ježčí Mikropřípravka

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020
»Mikropřípravka v Hradci Králové
Mikropřípravka11.10.2019
»Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019
»Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019
»Turnaj pod střechou
Mikropřípravka11.03.2019