Muži A - ježčí zpravodajství

Mise Morava body nepřinesla!
Mise Morava body nepřinesla!
Muži A14.10.2021

Malenovice – v neděli jsme za podpory našeho fanklubu vyrazili do Zlínské části Malenovice, kde jsme se střetli s domácím výběrem.


Skvělí fanoušci a hezké počasí, taková byla tříbodová neděle
Skvělí fanoušci a hezké počasí, taková byla tříbodová neděle
Muži A04.10.2021

Heřmanův Městec – přivítali jsme na svém hřišti další Moravský celek, tentokrát k nám dorazil Hodonín. Byl to taky poslední domácí zápas v měsíci říjnu, protože poté nás čeká dlouhá série hostujících zápasů.Reparát prodloužení nevyšel, ze Svítkova s bodem!
Reparát prodloužení nevyšel, ze Svítkova s bodem!
Muži A27.09.2021

Pardubice/Svítkov – první rivalský supersouboj se odehrál ve Svítkově, kam dorazila i velmi početná skupina fanoušků z našeho města a skvěle a vytrvale povzbuzovala.


Nové dresy štěstí nepřinesly, druhý bod jede do Pardubic
Nové dresy štěstí nepřinesly, druhý bod jede do Pardubic
Muži A20.09.2021

Heřmanův Městec –  první derby v letošní sezoně, přijeli k nám hokejbalisti rezervy z Pardubic. Před tímto duelem každý očekával běhavý hokejbal. Papírové předpoklady i před tímto zápasem byly na straně soupeře, i přestože jsme minulé utkání s Brnem jasně vyhráli.Den D v náš prospěch!
Den D v náš prospěch!
Muži A14.09.2021

Heřmanův Městec – do Ježkárny zavítal poprvé po velmi dlouhém čase první soupeř v tažení 1.ligou. Brno patří k favoritům a špičku v této lize, proto byl papírový předpoklad na jejich straně. Trenér Josef Kozel navíc dostal několik omluvenek a tak si svou první premiéru v A-týmu 1.NHBL odbyl teprve šestnáctiletý Vít Musílek a hrál skvěle!


Přípravné utkání v Polabinách vítěze nepřineslo
Přípravné utkání v Polabinách vítěze nepřineslo
Muži A29.08.2021

Pardubice – k dalšímu utkání před začátkem ligy jsme zajeli na horkou půdu Pardubického HBC. Deštivé počasí, osm branek a šarvátku - to přinesly čtyři čtvrtiny zajímavého klání. My jsme se museli obejít bez zraněného Ondřeje Honka, Radka Böhma a pracovně vytíženého Romana Jošta, Dominika Macenauera a Matěje Bohatého. Příležitost tak dostali i hráči dorstu a juniorky.Jihlavská mise splněná na výbornou. Přípravné zápasy jsme odstartovali vítězně!
Jihlavská mise splněná na výbornou. Přípravné zápasy jsme odstartovali vítězně!
Muži A19.08.2021

Jihlava – Charitativní turnaj ORION CUP si připsal úctyhodný 21.ročník a Ježci v něm zažili premiéru. Již před začátkem chybělo několik opor, které se z turnaje musely z rodinných nebo zdravotních důvodu omluvit. Přesto v rámci přípravy na novou sezónu byl vítaným zpestřením.


Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021

Na apríla v roce 2012 naposledy Aréna Ježkárna zažila prvoligový zápas. Teď klub hlásí: VRACÍME SE DO 1.LIGY A JSME NA NI PŘIPRAVENI!Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020

Na dlouhou dobu poslední utkání a završení JežekTour bylo zaručeně nejtěžší a také nutno podotknout, že jsme se opravdu do poslední chvíle rvali výsledek. Takové bylo sobotní střetnutí v Hradci s jejich rezervou. Oba týmy odehrály neskutečně kvalitní utkání plné rychlosti, důrazu a nasazení.

Je smutné, že bohužel tímto zápasem se pro náš elitní tým hokejbalové brány zavřely a proto je důležité, že z Hradce vezeme vydřené tři body.


Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020

Ježek TOUR začíná. A tým nyní čekala dvoutýdenní štace po hřištích soupeře a hned na začátek nám byl naordinován nelehký soupeř. Náš autobus zamířil do krás Orlických hor, jmenovitě do Letohradu, kde jsme se utkali s Kanci ze Žamberku. Zkušený trenér domácích Martin Motyčka připravil své mužstvo dobře, zápas to nebyl snadný.


ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

3 : 4 ss
17.10.21 - 11:00
Polička
Polička1.Liga 2021-2022Muži A

nejbližší ZÁPAS

1.Liga 2021-2022
logo HBK Bulldogs Brno Brno - logo Ježci Heřmanův Městec Muži A
31.10.2021
14:00

poslední ČLÁNKY

»Mise Morava body nepřinesla!
Muži A14.10.2021
»Skvělí fanoušci a hezké počasí, taková byla tříbodová neděle
Muži A04.10.2021
»Reparát prodloužení nevyšel, ze Svítkova s bodem!
Muži A27.09.2021
»Nové dresy štěstí nepřinesly, druhý bod jede do Pardubic
Muži A20.09.2021
»Den D v náš prospěch!
Muži A14.09.2021