Nábor hráčů a hráček


Celoroční nábor dětí na hokejbal pořádáme již od 5 let věku. Pro tuto kategorii je vytvořena série turnajů ve kterých děti potkají s mužstvy z regionu, ale i mimo něj. Samozřejmostí je, že u nejmenších kategoriích nejde jen o vítězství, ale spíš o ten pocit si zahrát a něco dokázat.

Razíme myšlenku, že sport má být především zábava, a né jen vítězství!

I přesto a nebo spíš právě proto se nám pravidelně daří navštěvovat mistrovství České republiky v mládežnických kategoriích. Jsme hrdí na prestižní statut HOKEJBALOVÉ CENTRUM MLÁDEŽE udělovaný Českomoravským svazem hokejbalu a splňujeme tak přísná kritéria pro výchovu mladých sportovců, včetně přístupu ke sportu, protihráčům i spoluhráčům.

Na jakýkoli trénink stačí dorazit ve sportovním oblečení, hokejku pro první seznámení s hokejbalem rádi zapůjčíme. ROZPIS TRÉNINKŮ jednotlivých věkových kategorií najdete na našem webu nebo mlžete přímo kontaktovat jednotlivé funkcionáře.

ŠÉFTRENÉR MLÁDEŽE

Jiří Kozel
Jiří Kozel
jiri.kozel@jezci.cz
T: (+420) 733 500 039

Není nám cizí ani HOKEJBAL ŽEN - máme své BODLINY


Přijďte si vyzkoušet hokejbal v ženském podání a utvořte novou ježčí generaci dívek či paní s tím pravým ježčím hokejbalovým srdcem.

U nás na věku nezáleží - rozhoduje pouze pohlaví! ;-)

Bližší informace získáte u vedoucí Bodlin Šárky Mlejnkové. Informovat se můžete také přes facebook Bodliny Heřmanův Městec, skupina je uzavřena, ale stačí napsat zprávu.

Na začátek stačí sportovní oblečení (vhodná je sálová obuv vzhledem k plastovému povrchu či klasické tenisky). Hokejku na vyzkoušení zapůjčíme a na ostatním se domluvíme :-)

VEDOUCÍ BODLIN

Šárka Mlejnková
Šárka Mlejnková
mlejnkova.s@seznam.cz
T: (+420) 724 794 974

Hokejbal bez registrací - hokejbal jako HOBBY - HOBBY TÝM!


Na hokejbalovém hřišti Aréna Ježkárna v Heřmanově Městci je provozována pravidelná volnočasová aktivita. Jedná se o hokejbalová utkání pro příchozí neregistrované sportovce, kterého se však účastní coby řádní členové sportovní klubu.

Tato aktivita vznikla spontánně v dubnu 2014 z řad rodičů dětí registrovaných u SK jako členové hokejbalového týmu. Dnes se již nejedná jenom o rodiče dětí, ale členy klubu se postupně stalo na 40 zájemců o tuto činnost.

HOBBY TÝM je pro všechny co se chtějí hýbat s oranžovým míčkem ;-)

Bližší informace získáte u 1.HOBBY MANA, který má veškerou organizaci této aktivity na starosti. Přečíst si můžete i článek z období vzniku a založení HOBBY TÝMU.

1. HOBBY-MAN

Robert Musílek
Robert Musílek
robert.musilek@atlas.cz
T: (+420) 731 552 200