Muži A15.10.2019Josef KozelPřečteno: 969x

Zpět navítězné vlně, Žamberk korigoval až v závěru

Dvě třiny nebylo co řešit, stav 8:1 říkal vše. Třetí část však byla nepovedená. Víme, že takhle v dalších zápasech ne...

SK Hokejbal Žamberk v. Ježci HM  4:8 (0:3, 1:5, 3:0)

Do Letohradu trenér Peřina dorazil s téměř kompletní sestavou a tým od úvodních minut nenechával nic náhodě. Skóre otevřel po necelých pěti minutách Radek Böhm a ještě do úvodní sirény jej následoval Roman Jošt a Patrik Škoda - 0:3.

Domácí byli zaskočeni i ve třetině druhé a i když přeci jen přišly i jejich šance, tak pozorný Lukáš Synek v brance nepřipouštěl žádné komplikace. Vyzrál na něho pouze v přesilovce domácí Häusler, ale to pouz korigoval na 1:6, protože před ním opět Roman Jošt, Tomáš Pilař a také Daniel Valenta přidávali branky jako korálky na šňůrku. Ani čestný úspěch domácích náš gólostroj nezastavil. V poslední minutě druhé třetiny se ještě trefili Patrik Škoda a Josef Macháček. 1:8 po dvou třetinách byl luxusní stav skóre.

Třetí třetina však přinesla trochu stínu nad výkonem našeho týmu. Domácí byli aktivnější, my naopak zápas spíše dohrávali a tak brankáři Synkovi trochu pokazily tři branky v jeho síti v rozmezí šesti minut závěrečné části.

„Bylo nám jasné, že se body v zápase se Žamberkem budou získávat obtížně. Po domluvě s týmem a viditelnou ‚nadržeností‘ našich hráčů jsme zvolili ofenzivní taktiku hned od začátku, která přinesla úspěch,“ tak začíná své hodnocení zápasu mezi Kanci a Ježky kouč Heřmanova Městce Miroslav Peřina. „Dvě třetiny jsme jasně i přes občasný odpor soupeře dominovali a vstřelili osm branek a jednu inkasovali. Třetí třetina byla z naší strany ukázkou jak nehrát… bez důrazu a nasazení, bez chutě do hokejbalu jsme třikrát loupali banán a ujistili se, že ani za stavu 8:1 nelze vypustit ani jedno střídání. No zkušenosti do play off… Jinak jsem spokojený a soupeři děkuji za férový zápas,“ zakončuje své hodnocení Miroslav Peřina.

Branky Ježků: 5.Böhm (Macenauer), 13.Jošt, 15.Škoda (Jošt), 16.Jošt (Pilař, Čejgl), 21.Pilař (Novelinka L.), 21.Valenta (Macenauer, Menc L.), 30. Škoda (Trojek), 30.Macháček (Škoda)

Sestava Ježků: Synek (Novelinka P.) – Valenta, Menc, Trojek, Macháček, Kopriva, Čejgl, Pilař, Macenauer, Böhm, Novelinka L., Škoda, Jošt 

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
06.03.21 - 15:00
Svitavy - ZS
Svitavy2.Liga 2020-2021Muži A

poslední ČLÁNKY

»Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021
»Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020
»Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020
»Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Muži A30.09.2020
»V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
Muži A27.09.2020