Ženy27.05.2016Edita MusilováPřečteno: 4278x

Zlaté Bodliny

Aréna Ježkárna zažila už hodně zápasů a turnajů, ale i tak si připsala další premiéru. Byl jím turnaj žen, který jsme pořádali 22. 5. Počasí vyšlo na jedničku a tak se náš areál mohl ukázat v plné kráse.

Zápasy ve skupině:

Bodliny HM – HC Roštěnky Přelouč  2:1 (1:1)(1:0)

Goly: Pospíšilová Zuzana 2x

 

SK Hokejbal Letohrad – Bodliny HM 1:0 (0:0)(1:0)

Goly:  -

 

Bodliny HM – DDM ELBA Ústí nad Labem 4:0 (3:0)(1:0)

Goly: Pospíšilová Lenka 3, Bártová Lucie

 

Bodliny HM – Bárbíny Kyjov  2:1 (2:0)(0:1)

Goly: Bártová Lucie, Pospíšilová Lenka

 

HBTF Rebels Skalica – Bodliny HM  0:1 (0:0)(0:1)

Goly: Školoudová Iva

 

Zápas o postup do elitní skupiny:

Bodliny HM – Pirátky HK 1:2  (0:0)(1:1) (0:1)

V rozhodujícím zápase o postup do elitní skupiny rozhodlo až prodloužení, kde byly úspěšnější Pirátky golem Lucie Rejlové.

 

Kapitánka Lenka Pospíšilová:

Obrovská zkušenost a obrovské vítězství pro nás byla organizace domácího turnaje v Heřmanově Městci.  Starosti s přípravou turnaje nám dělali omezené prostory, vše však vyřešilo nádherné počasí, které přivedlo turnaj do piknikového duchu.

Pro nás byl domácí turnaj obrovským vítězstvím, na které jsme poctivě a dlouhodobě trénovaly. Čtyři vydřené výhry ve skupině a jedna prohra po maličké chybičce nám přesto přisoudili příčku nejvyšší. Do barážového zápasu jsme vstupovaly již se zbytkem sil, což se projevilo i na hře, kterou jsme přizpůsobily Hradeckému soupeři, který následně v prodloužení rozhodl o setrvání v elitní skupině.

Celý den byl skvělý, tým byl neustále pozitivně naladěný, plný úsměvů a přátelských gest. Všechny starosti šly stranou a užívaly jsme si hokejbal jako zábavu s rodinou, přáteli či s podporou fandících Ježků. Obrovské díky patří našim trenérům, kteří nás dvakrát týdně učí novým věcem, pilují ty základní dovednosti a hlavně nás učí, že se musíme sportem bavit. Honzíku, Ráďo a taky Béďo - děkujem, opravdu jsme to doma zvládly!Trenér Jan Böhm:

Všem holkám bych chtěl poděkovat za skvěle odehraný a zorganizovaný turnaj.
Zvládli jsme všechny zápasy na výbornou, jako jeden tým, jedna rodina jsme si užili hezký nedělní den. I přes neúspěch v posledním zápase, který by znamenal postup do elitní skupiny věřím, že když se budeme nadále takto scházet na trénincích ve velkém počtu, tak jednou vyhrajeme i tu nejvyšší soutěž. J

 První místo nám patří zaslouženě a je vidět, že když se hraje na plastu, tak nám to jde o poznání lépe.

 

FOTOGALERIE Alena Čížková