Mladší žáci19.10.2017Jiří KozelPřečteno: 934x

Ze Svitav s 1. místem

Do nedělního turnaje mladších žáků se nám uzdravili tři z pěti nemocných hráčů této kategorie, a tak jsme do Svitav odjížděli s očekáváním lepšího výsledku než při posledním turnaji v Jihlavě.

Rozlosování do skupin nám pro tento den přiřadilo tým Svitav a pardubických autosklářů bílého týmu. Oba dva zápasy Ježci tentokráte zvládli a soupeře jasně přehráli. Tým Svitav v poměru 6:0 a tým mladších autosklářů 8:1. Posledním zápasem pak bylo pomyslné finále proti týmu ze Svítkova. Tento zápas se pak nesl ve znamení přetlačované o výsledek. Remízový stav po dvaceti minutách byl zcela zasloužený. Rozhodnutí ve prospěch našeho týmu zajistil až penaltový rozstřel, který byl napínavý až do poslední chvíle.

 

Musílek Robert: "V nedělním turnaji jsme sice výsledkově uspěli, ale hra byla plna chyb, a to jak v řadách útočných, kde nám chybí jednoduchost a lehkost především při přechodu do útočné třetiny, tak i v řadách obranných, kde se pod tlakem dopouštíme zcela zbytečných chyb, které soupeři nemilosrdně trestají. Je tedy na čem pracovat. Velkým překvapením byla pak trojice našich přípravkářů, kteří se dokázali prosadit především střelecky.

Týmu organizátorů děkujeme, celý turnaj byl bez jediného zaškobrtnutí. Jako zpestření brali naši hráči možnost doplnit i tým Jihlavy a zahrát si tak více zápasů. Dle připraveného rozpisu turnaje v Hradci se toto bude opakovat a hráči budou moci doplnit tým Hradce. Zde musím konstatovat, že je to jistě alespoň nějaké řešení nastalé situace, ale určitě bych byl nerad, aby se toto stalo pravidlem a normou. Jsem názoru, že tím degradujeme soutěž jako takovou a vytrácí se nám zdravá mezitýmová soutěživost."

 

Sestava: Matěj Krásný - Jan Pilař, Jana Kubátová, Jan Zmek, Matěj Červenka, Michael Starý, Josef Sedlák, Václav Kachlík, Vít Musílek, Josef Holub, Málek Jakub, Jan Švadlenka

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019
»9. kolo soutěže mladších žáků
Mladší žáci02.05.2019
»Mladší žáci zajížděli do Letohradu
Mladší žáci17.04.2019
»Koncert tyček
Mladší žáci03.04.2019