Dorost03.12.2019Jiří KozelPřečteno: 735x

Výlet pro tři body

K poslednímu zápasu extraligy dorostu zajížděli Ježci až do dalekého Kyjova, kde je oproti loňsku čekalo krásné nové hřiště s plastovým povrchem. Sestava vinou nemocí prořídla na deset hráčů v poli, což vzhledem k chladnému počasí hráči spíše uvítali.

HBK Kyjov : Ježci Heřmanův Městec 1 : 5 (0:1,0:1,1:3), střely 14:32


Ježci se na svého soupeře vrhli hned od začátku utkání a gól několikrát visel na vlásku, ale v prvotnímu tlaku Kyjov odolal. Když se pomaličku začal osmělovat přišla první trefa Ježků, když střelu M. Holého dokázal dorazit L. Kozel. Gól Ježky povzbudil a k další trefě neměl daleko T. Málek, když byl po perfektní přihrávce sám mezi kruhy, ale netrefil se mezi tři tyče. V závěru třetiny byl vyloučen M. Holý a Ježci museli bránit svoje vedení.

Ani v druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil a Ježci se tlačili do šancí daleko více. K dispozici dostali i přesilové hry, které se povedlo skvěle sehrát, ale vázlo přesné zakončení. Druhý gól nakonec padl po nenápadné střele J. Čapky, kterou však svým tělem skvěle zakryl J. Pilař a brankář Kyjova viděl míček zřejmě až v síti.

Třetí část začínali Ježci opět v oslabení, ale návrat formy potvrdil V. Vohralík, když dokázal vybojovat míček ve své třetině a utekl všem a přesně zakončil. Další gól přidal do sítě Kyjova specialista na góly do prázdné branky J. Pilař, který je vždy ve správný čas na správném místě a vyražený míček uklidil za záda brankáře. Kyjov se dostával k občasným protiútokům a jeden z nich i dokázali proměnit, když dokázali dobře vyřešit přečíslení dva na jednoho a A. Páv přišel o vychytanou nulu. Poslední gól si připsal po dokonalé přihrávce od J. Pilaře T. Málek. 


Jiří Kozel: "Další nemoci nám dali možnost opět zaimprovizovat v sestavě a útočné trojice si zahráli opět v jiném složení. Kluci ukázali, že se z tréninků znají a utkání zvládli velice dobře. Kyjov se tentokrát rozhodl hrát z více zatažené obrany, ale pokud jsme plnili to co jsme si řekli, tak se bez větších problémů dalo středním pásmem projít. Jsme rádi, že jsme poslední zápas podzimu zvládli. Teď si do konce roku dáme jen nějaký floorbálek a po novém roce začne dřina, ať jsme připraveni na jaro."


Sestava: Páv - Holý, Čapka, Musílek, Jožák, Málek, Vohralík, Pilař, Daníček, Kozel, Baumgartner

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

10 : 1
06.06.21 - 14:00
Heřmanův Městec
DorostMarkmed pohár dorostu 2021Eagles Brno

nejbližší ZÁPAS

Markmed pohár dorostu 2021
logo HBC Nové Strašecí Nové Strašecí - logo Ježci Heřmanův Městec Dorost
20.06.2021
11:30

poslední ČLÁNKY

»Dorost roli favorita zvládl
Dorost09.06.2021
»Dorost opět zvítězil 8:1
Dorost13.10.2020
»CO JE?
Dorost12.10.2020
»Dorost za tři body
Dorost05.10.2020
»Dorost ztratil zápas opět v závěru utkání
Dorost28.09.2020