Muži B04.10.2019Jiří KozelPřečteno: 403x

Vykolejená Lokomotiva podruhé...

Atým i Btým zajížděli o víkendu do České Třebové. Oběma týmům se povedlo zastavit Lokomotivu a získat do tabulky po třech bodech.

TJ Lokomotiva Česká Třebová B-Ježci Heřmanův Městec B 2 : 3 (1:1,0:1,1:1)

Góly: Mlejnek Kamil, MencLumobírKoprivaPavel

Jestli je něco, co nám v této sezóně dělá potíž, tak je to sejít se v plné sestavě na venkovní zápasy… Tentokrát jsme do Třebové jeli v počtu 8 lidí plus brankář. Hned dvanáctá vteřina utkání pro nás byla osudnou – nejen, že jsme dostali z první možné střely gól, ale zároveň se v našich očích objevil strach o našeho gólmana, který schytal tvrdou ránu přímo do krku. Naštěstí se z tohoto nevydařeného začátku oklepal „Mencík“ v bráně i my ostatní a ve 4. minutě skórovala naše legenda Kamil Mlejnek, když „naběhl“ na modrou a vymetl tvrdou přesnou ránou růžek brány. Následujících několik minut utkání s sebou přineslo sice mnoho střel a příležitostí, avšak ani jediný gól. Štěstí se na nás usmálo až během přesilovky v průběhu druhé třetiny, kdy Lubomír Menc obdobně jako Kamil při prvním gólu ukázal, že zkušenosti v tomto směru dělají mnohé a jeho přesná rána do víka nás posílá do vedení nad Lokomotivou 1:2. V této fázi utkání nám už bylo jasné, že o vítězství může dnes rozhodnout skutečně jeden jediný gól, neboť utkání bylo fyzicky velmi náročné a soupeři se snažili bojovat ze všech sil. Jejich boj dospěl až k vyrovnání stavu na 2:2. O vítězný gól se postaral rychlý, mrštný a odhodlaný Pavel Kopriva, který ve třetí třetině unikl dvěma obráncům a následně poslal míček do branky. Zásluhou Pavla jsme se tak ujali vedení 2:3 nad Českou Třebovou, které jsme si, díky bohu, udrželi až do samotného konce zápasu. Byť poslední minuty a vteřiny utkání zdály se být nekonečné. Největší zásluhu na naší nedělní výhře mají bezesporu naši tři stateční veteráni – Kamil Mlejnek a bratři „Mencáci“. Ale myslím si, že pro nás všechny byl tento zápas hrozně důležitý. Dokázali jsme si, že i v malém počtu se dají udělat velké věci, a tak jsme na Ježkovku dovezli z Třebové z asfaltu tři vydřené body, za které jsme nesmírně vděční a budeme dělat vše pro to, abychom je získali i následující týden v domácím utkání proti Chlumci. 

 

Sestava: Menc Petr - Menc Lubomír, Šídlo Štěpán, Mlejnek Kamil, Kopriva Jan, Kopriva Pavel, Vajda Lukáš, Padyšák Robin, Bohatý Matěj

ježčí Muži B

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 3 p
24.11.19 - 17:00
PŘELOUČ
OpatoviceRegionální ligaMuži B

nejbližší ZÁPAS

Regionální liga
logo Ježci Heřmanův Městec Muži B - logo TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová B
08.03.2020
17:00

poslední ČLÁNKY

»Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Muži B11.02.2020
»Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Muži B27.11.2019
»Btým zvládl prodloužení
Muži B20.11.2019
»Naděje Btýmu se rozplynula v mlze
Muži B13.11.2019
»Svitavská hala aneb tři body pro nás a premiérová nula pro brankáře Kučeru
Muži B05.11.2019