Muži A06.09.2020Lukáš VajdaPřečteno: 472x

Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2

Na Ježkárnu včera zavítal celek, který až do nedávna brázdil prvoligové stadiony. HC Jestřábi Přelouč přijeli ukázat své kvality. Dle soupisky bylo vidět, že má tým poskládaný ze zkušených hráčů. Každý v regionu věděl, že tohle je absolutní šlágr, který se nám naskytl hned v prvním kole. Favorit pro nás však byl jasný.

Ježci HM v. HC Jestřábi Přelouč 6:2 (4:0, 2:0, 0:2)

Ježci nastoupili v tomto složení:
Synek (Novelinka) – Macháček, Honek, Trojek, Pecina, Menc L., Böhm J., Holý, Jožák – Jošt, Škoda, Pilař, Macenauer, Novelinka L., Hudec, Drápalík, Běloušek, Böhm R., Bohatý.

První třetina:

Buly bylo vhozeno a hosté se okamžitě pokoušeli tlačit nekompromisně dopředu. Jenže jejich útok byl statně odražen a v zápětí přišla i první kapka studené sprchy, když Hudec poslal přihrávku před branku, kde číhal Běloušek, který zasunul pod přesunujícího se Vargu poprvé - 1:0. Že to nebude v druhé národní vůbec jednoduché se přesvědčil hosté ve 4. minutě, kdy tentokrát Běloušek našel Drápalíka a vyhnal do konce první třetiny Vargu z branky - 2:0. Hostující Motyčka si však nesrovnal ani brankovou konstrukci a už i on lovil míček z branky, když ho prostřelil Pilař - 3:0. Pro hosty to byla studená sprcha a kdyby nepřišlo naše vyloučení, brankostroj by nejspíš nepřestal. 7.minuta ukázala, že máme i dobré brankáře, když Synek nejprve vyrazil střelu hostujícího Svatušky a poté i dorážku Hejhala, kterou tentokrát vykryl špičkou betonu. Po návratu Honka z trestné lavice však opět začal kolotoč v podání našich barev. Pouť u nás sice letos nebyla, Přelouč si však na tuhle prodlouženou jízdu bude dlouho pamatovat. A na závěr první části, kdy při špatné rozehrávce se k míčku dostal Novelinka a přesnou ranou uzavřel účet za jízdu první třetiny. 4:0.

Druhá třetina:

Hostující fanoušci nedojedli ještě párek z našeho nově otevřeného stánku a už viděli další představení našich borců. Po spolupráci Trojka, Macenauera a Novelinky se poslední jmenovaný radoval ze svého druhého gólu, když překonal navrátilce mezi tři tyče Vargu - 5:0. Hosté sahali po ručníku. Naše slavná družina však neměla stále dost. A protože dnes skórovali zatím jen útočníci, musel přijit trest pro špatně hrající hosty i od obránců, Novelika našel krásnou přihrávkou Pecinu a ten s úsměvem překonal Vargu pošesté - 6:0. A gólový stroj by možná pokračoval dál, jenže v minutě 20. se do situace vložil Dominik Macenauer, který šel po faulu soupeře hrubě bránit Ježčí práva a vyfasoval z toho hned tři tresty najednou. Před hosty se tak otevírala možnost něco s tímhle debaklem udělat. Přelouč byla však bezzubá, ano byli u nás v pásmu a měli optickou převahu, ale fantastickým bráněním našich čtveřic se nedostali prakticky k ničemu. Na Synka šly střely z dálky a gólových situací bylo ze strany hostí opravdu pramálo. Po návratu všech vyloučených se začalo hrát ze strany na stranu, ale do druhé sirény jsme branku již neviděli.

Třetí třetina:

Hosté šli do třetí třetiny něco s tímhle výsledkem udělat, něco vymyslet, ale byl to dnes skvěle hrající Hudec, který se hned z kraje dostal do obrovské příležitosti. Varga byl však pozorný. Poté se hra začínala více méně přesouvat před naší branku, jenže Synek čapal jako o život. Už to vypadalo na čistý rejstřík pro naši obranu a Sýňu, když přišla chybička při rozehrávce Bohatého a hostující Kazimír ji potrestal 6:1. Hosté začali mít víc sebevědomí a to přineslo pro ně své ovoce v minutě 42. Kdy rozvlnil síť za zády Synka Raška. 6:2. Jenže to už nestačilo ani na drama a tak všechny body zůstávají u nás.

 

Náš elitní tým tak hned na úvod dokázal, že ani COVID nezastaví snění o ježčím vrcholu a ukázal, že na to rozhodně má. Přelouč schytala tvrdý direkt, který nám v jejich domácím prostředí ve druhé fázi sezóny bude chtít jistě oplatit.

Zápas očima Aleny Čížkové ve FOTOGALERII!

 

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
06.03.21 - 15:00
Svitavy - ZS
Svitavy2.Liga 2020-2021Muži A

poslední ČLÁNKY

»Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020
»Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020
»Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Muži A30.09.2020
»V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
Muži A27.09.2020
»Asfaltová bitva pro Ježky! Třetí výhru přivezl A tým z Chlumce
Muži A21.09.2020