Muži B15.10.2020Luka VajdičPřečteno: 502x

Vrátit béčku body pomohlo dravé mládí a posily z A týmu

Poslední kontakt s hokejkou dost možná v tomto roce měla naše rezerva, která sehrála své utkání v neděli proti Sršňům ze Svitav. Sestavu vylepšili extraligoví junioři a dorostenci a také opory A týmu.

Se Svitami jsme hráli pouze jednou a to v jejich domácím prostředí, kde jsme je vysoko porazili 0:8. Jenže letošní sezonu se nám v KHBL nedaří, vyhráli jsme pouze první utkání a tabulkově jsme na tom nebyli vůbec dobře.

Ježci HM B v. TJ Sršni Svitavy   7:6  (2:2, 4:2, 1:2)

1.třetina:

O tom, že začátek nám prostě vůbec nevychází svědčil i tento zápas. Hosté nejprve při první vážnější akci v první minutě skóre otevřeli, když se trefil hostující Vodvárka – 0:1. A ani ne o minutu později utekl naší obraně, která spíš připomínala partu chytající motýle někde na louce, Zavoral a bylo to už o dvě branky -0:2. Jenže tentokrát, na rozdíl od zápasů předešlých, jsme rychle odpověděli. Již ve třetí minutě zaúřadovalo bratrské duo přihrávajícího Jana Pilaře a zakončujícího TOMÁŠE PILAŘE. A bylo sníženo -1:2. To nás dokonale rozproudilo a za krátkou chvíli se dostal k míčku, který mu parádně naservíroval Radek Bohm, Martin Čejgl a svou povedenou střelou vyrovnal -2:2. To neunesl hostující Řezníček a počkal si na našeho Matěje Bohatého, pěstně se však nic moc nedělo a za své počínání si vysloužil akorát jeden z mála trestů v tomto zápase.

2.třetina:

Druhou třetinu jsme začali o poznání lépe, pomohla nám k tomu i přesilovka, kdy Martin Čejgl přihrál Kamilu Mlejnkovi, ten však našel ještě lépe postaveného Radka Bohma, který přesnou střelou prokázal své střelecké umění -3:2. Pak ovšem přišla serie našich vyloučení, která skončila dvojnásobnou přesilovkou a hosté trestali, prosadil se Dvořáček -3:3. Pokračující přesilovka však přinesla sólo TOMÁŠE PILAŘE, které elegantním provedením vedlo k navýšení skóre 4:3 Lehkovážné pokračování přesilové hry ještě nebylo dostatečně potrestáno a tak se po Šmídově přihrávce dostal k míčku DOMINIK MACENAUER a jeho zakončení bylo exeletní. 5:3. Poté se dostal do tutové šance Martin Čejgl, ale ten si musel jít do kabiny přeladit mířidla, protože trefil pouze horní tyč. O dvě minuty později stejný útok, tentokrát to však zkoušel Mlejnek po přihrávce Bohma, ale hostující brankář s přehledem kryl. Tři minuty před koncem třetiny se dostal do sóla hostující Šimek a hosté se dotáhli - 5:4. Jenže minutu před koncem úřadoval opět druhý útok, tentokrát však vynechali ze souhry dnešního paliče Martina Čejgla, když Radek Bohm přihrál uplně volnému KAMILU MLEJNKOVI a v Ježkárně to bylo opět o dvě branky - 6:4.

3.třetina:

Jenže byl to právě MARTIN ČEJGL, který jako poslední Ježek dal možná v tomto roce gól a to po své individualní akci vyšperkoval pěknou střelou po víko brankáře hostí své sólo představení a přiblížil béčko ke třem bodům - 7:4 Hosté však zápas rozhodně nevzdali, ba právě naopak, jejich další únik naší děravou obranou skončil třepotáním sítě za Kučerou, trefil se opět Dvořáček - 7:5. A usměv našim hráčům předělal na vrásky dvě minuty před koncem svým druhým gólem v zápase Zaoral - 7:6. Víc toho však hosté nestihli a tak po dramatickém závěru zůstanou všechny body v Ježkárně.

Sestava naší rezervy: Kučera (Padyšák) Pavlíček, Hrebenár, Vajda, L. Bohatý, Milan Holý, Jan Kopriva – Bohatý M., Macenauer, Šmíd – Mlejnek , Bohm, Čejgl – Kozel, Pilař T., Pilař J. – Hovorková.

 

A tímto zápasem prozatím končí představení našich barev. Z důvodu COVID 19 se přerušují všechny sportovní zápasy. V našem programu však v dalších dnech přineseme zajímavé rozhovory a hodnocení prozatímních výsledků napříč celým klubem.

Sježkemvsrdci i v době COVIDÍ. 

ježčí Muži B

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
11.04.21 - 17:00
Heřmanův Městec
Muži BKrajská liga 2020-2021Přelouč B

poslední ČLÁNKY

»Rezerva prohrála i třetí zápas po sobě
Muži B07.10.2020
»Prachovice dominovaly, béčko si připsalo druhou prohru v řadě
Muži B30.09.2020
»Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Muži B15.09.2020
»Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Muži B09.09.2020
»Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Muži B03.09.2020