KLUB04.04.2019Josef KozelPřečteno: 290x

VALNÁ HROMADA 2019 potvrdila ve vedení klubu osvědčené tváře a zavelela k útoku do let budoucích

Ve středu 3.dubna proběhla v Multifunkčním centru Heřmanův Městec Valná hromada našeho klubu. Nesla ve znamení oslav 20 let existence a výzev do let budoucích.

Téměř čtyříctka účastníků absolvovala skoro dvouhodinové jednání, které přineslo nejen tradiční zprávy a běžnou agendu VH, ale i volbu vedení klubu, změnu sídla klubu a stanov a také přípravu oslav 20 let ježčího hokejbalu.

Josef Kozel opětovně zvolen předsedou

Výkonný výbor zvolila valná hromada v osvědčeném složení, kdy Josef Kozel byl potvrzen do funkce předsedy klubu a za členy výboru opětovně zvoleni Petr Menc a Kamil Mlejnek. Tento trojlístek tak povede klub v dalším období a rozhodně je nečeká klid a pohoda.

Velké výzvy v nejbližších letech

Už letošní rok bude ve znamení klubových oslav, které připomene SLAVNOSTNÍ DEN 20LET KLUBU v sobotu 22.června odpoledne. K účasti bude vyzvána nejen současná členská základna, ale všichni, kdo klubem za uplynulých 20 let prošli. Těšit se mohou na sportovní, ale i společenskou část plnou občerstvení a zábavy. Chybět by neměla ani dražba historických dresů a mnoho dalšího.

Diskutována byla otázka i klubové akce typu galavečer, či vánoční celoklubový večírek, což by mohlo oživit dny náročné zimní přípravy.

Účastníci VH byly rovněž seznámeni se záměrem města vybudovat důstojné klubové zázemí, šatny a dostatečné parkování a to přestěhováním hokejbalového stadionu do lokality sídliště V Lukách s cílem uceleného sportovního areálu města.

Talentovaná mládež slibuje v nejbližších letech velký klubový růst a tak odpovídající změna a zlepšní zázemí by šlo pěkně ruku v ruce se sportovním růstem.

O detailech jednotlivých akcí a změn vás budeme samozřejmě průběžně informovat. Už teď vítáme aktivitu pro vznik tzv. "klubového literáta", který by měl plnit roli redaktora a rozhovorů se zajímavými osobnostmi klubu. Účastníci VH moc dobře vědí, kdo se k roli klubového litráta dobrovolně hlásil. Vy ostatní budete překvapeni.

Držte klubu pěsti i nadále! S Ježkem v srdci!

poslední ježčí ČLÁNKY

»OSLAVY 20 LET klubu se blíží!
KLUB15.06.2019
»Modrá a bílá minipřípravka
Minipřípravka14.06.2019
»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»I přípravka přivezla stříbro
Přípravka05.06.2019
»Ježci vicemistři České republiky
Starší žáci03.06.2019

ježčí ZPRAVODAJSTVÍ

»Muži A
»Muži B
»Dorost
»Starší žáci
»Mladší žáci
»Přípravka
»Minipřípravka
»Mikropřípravka
»Ženy
»Hobby tým
»KLUB