Muži A20.12.2019Josef KozelPřečteno: 1451x

Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel

Miroslav Peřina vedl A tým od července 2019 a zažil s ním výsledkové hody. Pod jeho vedením na podzim přišla jediná porážka (1:2 se Svítkovem) - vše ostatní byly výhry. Ježci tak po podzimu vládnou 2.lize. Přesto dochází ke změně.

Výkonný výbor ve čtvrtek 19.prosince rozhodl a následně se i s trenérem Peřinou dohodl na ukončení spolupráce. "Osobně oceňuji jeho odvahu jít do trénování v našem klubu bez zkušeností a poděkoval jsem mu, že pro klub pracoval. Odevzdal maximum a tak jak slíbil na začátku, šel do toho srdcem a naplno. Bude podepsán pod výsledkově jedno z nejlepších období v našem klubu," vyjádřil poděkování předseda klubu Josef Kozel.

"Kdo kdy dělal kolektivní sport, nebo sport obecně, tak mi jistě potvrdí, že jen sportovní výsledky nejsou všechno. Detaily si však necháme pro sebe. Nebylo to lehké rozhodování, ale nakonec jsme k němu dospěli jak na výboru, s pohovory s hráči, tak i ve výsledku samotný trenér Peřina," dodal předseda klubu a zároveň potvrdil, že výbor našel jasnou shodu nad dalším postupem.

Na střídačku se v pozici hlavního trenéra postaví právě předseda klubu Josef Kozel, který tak po přibližně čtyřech letech naváže na svou hráčskou, ale i trenérskou kariéru. "Nechtěli jsme žádné veletoče, hledání nového trenéra s novým přístupem či revoluci v působení u kategorie mužů. Naším cílem je zvládnout druhou polovinu sezóny a udržet soudržnost kádru nejen na jaře, ale i do let budoucích. Očekávám stejné odhodlání a touhu poprat se o vítězství jako byla na podzim." Mandát má výkonným výborem stanoven do 30.6.2020.

Vedoucím mužstva se stal dlouholetý brankář A týmu Petr Menc, který tak dobrovolně uvolnil prostor pro nadějné mladé duo Lukáš Synek - Petr Novelinka a pokud nenastane nic nečekaného, uvidíme jej mezi třemi tyčemi v zápasovém zatížení spíše výhradně u B týmu.

Výkonný výbor schválil i obsazení pozice asistenta trenéra na jehož doplnění má Josef Kozel nyní dostatek času. Nově se v realizačním týmu objevuje pozice kondiční trenér, kterou obsadí bývalá hráčka Ježků, v současnosti mládežnická reprezentantka v atletice Anna Kozlová, která bude mít na starosti novou podobu zimní přípravy.

Detaily zimní přípravy a představy nového trenéra přineseme v samostatném rozhovoru.

 

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

odloženo
06.03.21 - 15:00
Svitavy - ZS
Svitavy2.Liga 2020-2021Muži A

poslední ČLÁNKY

»Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021
»Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020
»Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020
»Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Muži A30.09.2020
»V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
Muži A27.09.2020