Minipřípravka27.06.2016Marcel PeřinaPřečteno: 1525x

Tipsport arénu v Pardubicích obsadili hokejbalisti

V neděli 19.6. 2016 se v Tipsport aréně v Pardubicích konal Sportovní  hokejbalový den, jehož součástí byl turnaj minipřípravek a přípravek.  Do každé kategorie se přihlásil jeden tým Ježků.

Pro děti to byl velký zážitek, když si mohly zahrát na ploše, kde hrají hokejoví hráči týmu Dynamo Pardubice, kterým většina fandí. Někteří poprvé v aréně neseděli pouze na tribuně, ale stoupli si na plochu zimního stadionu. Velkým zážitkem byla opravdová časomíra a sirény oznamující začátek a konec zápasu.

 

Na hřišti se současně odehrávaly tři zápasy. Tým mikropřípravky se utkal s pěti celky a vybojoval tři výhry a utrpěl dvě prohry. V celkovém pořadí se mikropřípravka Ježci Heřmanův Městec umístila na druhém místě. Tým přípravky vybojoval mezi deseti celky krásné třetí místo. Děti si navzájem fandily a vytvářely tak společně s fandícími rodiči krásnou atmosféru.

 

Součástí tohoto sportovního dne byl i doprovodný program. Děti si mohly střelit na bránu a změřit si rychlost své střely.  Dalším zajímavým bodem byla prohlídka kabin extraligového týmu, byl to určitě velký zážitek, bohužel prohlídka byla jen jedna a některé týmy o tuto možnost přišly, protože zrovna bojovaly na ploše.

 

Ovšem největším překvapením byla autogramiáda hráčů Dynamo Pardubice, Martina Růžičky a Branislava Rapače. Malí hokejbalisti si nechávali podepsat svou výstroj i hokejky, fotili se s nimi a kdo si poctivě vystál dlouhou frontu dostal i kartičku s fotkou a podpisem.

Po vyčerpávajícím celodenním turnaji došlo na vyhlášení výsledků, předání pohárů a medailí z rukou primátora Ing. Martina Charváta.

 

Děkujeme organizátorům za skvělý zážitek,  za možnost zahrát si v prostředí Tipsport arény Pardubice a využít zázemí, které poskytuje. 

Byl to zážitek nejen pro děti, ale určitě i pro rodiče a fanoušky všech dětí.

 

Minipřípravka:

Ježci Heřmanův Městec : SK Hokejbal Letohrad 4 : 2

Ježci Heřmanův Městec : TJ Sršni Svitavy 6 : 0

Ježci Heřmanův Městec : HBC Autosklo HAK Pardubice „modří“ 4 : 2

Ježci Heřmanův Městec : TJ Nový Bydžov „tygři“ 0 : 5

Ježci Heřmanův Městec : HBC Chlumec nad Sázavou 1 : 3

 

 

Konečné pořadí:

1. TJ Nový Bydžov - "tygři"

2. Ježci Heřmanův Městec

3. SK Hokejbal Letohrad

4. Hbc Chlumec nad Cidlinou

5. HBC Autosklo-HAK Pce - "modrý tým"

6. TJ Sršni Svitavy

 

FOTOGALERIEježčí Minipřípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»MČR minipřípravek 2014 - Hodonín
Minipřípravka01.12.2020
»MČR minipřípravek 2013 - Rakovník
Minipřípravka23.11.2020
»MČR minipřípravek 2012 - Svítkov
Minipřípravka09.11.2020
»Počasí minipřípravku Ježků nezastavilo
Minipřípravka13.11.2019
»Minipřípravka na prvním turnaji
Minipřípravka04.10.2019