Muži B05.11.2019Lucie StaráPřečteno: 538x

Svitavská hala aneb tři body pro nás a premiérová nula pro brankáře Kučeru

Tentokrát jsme zápas odehráli v krásném prostředí zastřešeného stadionu ve Svitavách. Přijeli jsme v sestavě na tři lajny. A dařilo se.

TJ Sršni Svitavy - Ježci H.Městec B  0:8  (0:1,0:3, 0:4)

Od počátku bylo utkání velmi rychlé a mrštné. V polovině první periody otevřel skóre, po souhře s Čejglem a Macenauerem Daniel Valenta, čímž nás poslal do vedení a stal se nejen prvním úspěšným střelcem zápasu, ale také jediným úspěšným střelcem v první třetině. 

Druhá třetina už byla gólově bohatší. Těšit nás může, že góly padaly pouze z naší strany. První vstřelenou branku v průběhu druhé patnáctiminutovky zaznamenal Dominik Macenauer, který dokázal krásně zakončit již načatou akci Mlejnka a Čejgla. Dominik byl součástí i našeho dalšího gólu, tentokrát se postavil do pozice nahrávače a přihrál míček Machovi, který ho poslal přímo do sítě Svitav. Ježčí vedení již na 0:4 navýšil po přihrávce Šídla Tomáš Petr, čímž se hoši postarali o poslední branku v této části hry. Poslední třetinu utkání gólově otevřel znovu Macenauer, díky čemuž se stal střelcem tohoto zápasu, neboť jako jediný zaznamenal hned dvě trefy. 34. minuta pak patřila trojici našich hráčů Padyšák Robin, Petr Tomáš a Bohatý Matěj, kteří byli součástí šestého gólu. Matěj zpracoval nahrávku a z kruhu vystřelil. Svojí tvrdou a přesnou ranou vymetl pravý růžek brány soupeře a navýšil vedení Ježků. Gólové hody ve Svitavách pokračovaly i nadále. Svoji hráčskou kvalitu prosadil v 39. minutě Padyšák, když převzal míček od Macháčka a vystřelil ho přímo do sítě. Gólová smršť z naší strany byla zakončena souhrou Valenty, Mlejnka a Čejgla. Martin Čejgl uzavřel ve 40. minutě svým gólem skóre a my ve Svitavách vítězíme vysoce 0:8. Pyšný na sebe může být náš gólman Kučera Ondřej, který v tomto utkání neinkasoval ani jednu jedinou branku. Na Ježkárnu jsme tak v neděli večer dovezli krásné tři body, které nás nadále udržují v horní části výsledné tabulky. 

 

Sestava Ježků: Kučera (náhr. Menc Petr) - Macháček Josef ml., Valenta, Padyšák, Vajda, Kopriva Jan, Stehlík, Bohatý Matěj, Šídlo, Macenauer, Mlejnek Kamil, Hasík, Svoboda, Čejgl, Petr Tomáš, Mach 

Branky a asistence: Valenta (Macenauer, Čejgl), Macenauer(Čejgl, Mlejnek), Mach (Macenauer), Petr Tomáš (Šídlo), Macenauer (Čejgl), Bohatý (Petr Tomáš, Padyšák), Padyšák(Macháček), Čejgl (Mlejnek, Valenta)