Ženy01.11.2015Edita Musilová, Radek BöhmPřečteno: 3499x

Státní svátek + svátek hokejbalu žen = 8. místo Bodlin

Státní svátek přinesl nejen kladení věnců na počest vyhlášení samostatnosti Československa, ale byl to i svátek ženského hokejbalu. V Přelouči se sešla desítka týmů, které bojovaly o triumpf v tomto turnaji a zároveň o připsání co největšího počtu bodů do Východočeského přeboru žen.

Základní skupina: 
Autosklo HAK Pce - Bodliny HM - konečný výsledek 2:2 (1:0)(1:2)
Zápas ze začátku nevypadal pro nás moc příznivě, ale přesvědčily jsme se o tom, že i zápas za stavu 2:0 dokážeme vyrovnat. Snaha ve druhé polovině vedla k vyrovnání a celkové remíze
Goly Bodliny: Lucie Bártová, Monika Jirušková
 
Bodliny HM - TJ Lokomotiva Česká Třebová - konečný výsledek 1:4 (0:2)(1:2)
Tradiční těžký soupeř značně potrápil.
Gol: Zuzana Pospíšilová
 
Bodliny HM - SK Prachovky - konečný výsledek 1:0 (0:0)(1:0)
I přes to, že máme za to, že Prachovice bychom měly přehrát, dost jsme se natrápily. Soupeřky hrály v poli pouze ve 4 hráčkách, i přes to naše hra neodpovídala představám našim ani našeho trenéra. Značně jsme se přizpůsobily pomalé hře soupeře a bylo jediným štěstím, že do brány Prachovic padla alespoň jedna branka.
Gol: Lucie Bártová
 
SK Hokejbal Letohrad - Bodliny HM - konečný výsledek 1:0 (1:0)(0:0)
Poslední soupeř skupiny byl vcelku vyrovnaným soupeřem. Naznačuje to i počet střel v jednotlivých polovinách. Na konci první poloviny se trefil soupeř a pak už bohužel žádná branka z naší strany nepadla.
Gol: /
 
Nadstavbová část:
HBC JTEKT Svítkov Stars - Bodliny HM - konečný výsledek 1:0 (1:0)(0:0)
Zápas se Svítkovem byl tradičně značně namotivaný, výsledek 1:0 tentokrát vyzněl pro soupeře a odsoudil nás k zápasu o 7.místo.
 
Zápas o 7.místo:
Bodliny HM - ELBA DDM Ústí nad Labem - konečný výsledek 1:3 (1:2)(0:1)
V posledním zápase proběhla změna na postu brankáře. V bráně zkusila své štěstí Lucie Bártová. Naproti tomu místo útočnice si opět okusila brankařka Erika Bartošová. Poměr střel vyzněl jasně pro náš tým (11:3)(4:2), ale výsledek bohužel byl nakloněn soupeři. 
Gol: Edita Musilová
 
Edita Musilová: "Na turnaji jsme obsadily 8.místo. Vládla výborná nálada, opět jsme se přesvědčily, že hokejbal nás baví, že jsme jeden tým,  který společně dokáže bojovat, ale také se zasmát a brát vše s nadhledem."
 
Radek Böhm (trenér): "Turnaj proběhl přesně dle mého očekávání, organizace a vše okolo na super úrovni. Ač se nám tentokrát výsledkově moc nedařilo, tak mám z tohoto turnaje velice dobrý pocit. Bavili jsme se hrou a tak to má být. Všem děkuji za účast a za bojovnost."
 
Turnaj vyhrál tým žen TJ Lokomotiva Česká Třebová. Celkovým vítězem Východočeského přeboru minihokejbalu žen 2015 se stal tým HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice. 


ježčí Ženy

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Bodliny první
Ženy28.10.2018
»Ježčí Bodliny bojovaly v České Třebové
Ženy25.04.2017
»Zlaté Bodliny
Ženy27.05.2016
»Ježkárna hostí turnaj žen
Ženy20.05.2016
»Brněnské výstaviště hostilo turnaj žen
Ženy10.11.2015