Dorost16.05.2019Jiří KozelPřečteno: 154x

Statečně proti lídrovi

Dorostenci zavítali na hřiště neohroženého lídra východní části extraligy Autoskla HAK Pardubice. V sestavě jim chyběli dva hráči ročníku 2003, M. Holý a J. Jožák, takže sestava byla ještě mladší než je běžné, ale i tak odehráli velice dobré utkání za které se rozhodně nemusí stydět, vždyť například 4 hráči Autoskla nastoupili ještě v podvečerním utkání semifinále 2.NHbL, tedy soutěže kterou hraje náš A-tým mužů.

HBC Autosklo HAK Pardubice : Ježci Heřmanův Městec 3 : 0 (1:0,1:0,1:0), střely 25:14

 

Kozel Jiří: "Před utkáním jsme si řekli, že se nebudeme bát hrát a že raději prohrajeme o pár gólů víc, ale budeme se snažit také něco vytvořit a né jen čekat v obranné ulitě. Domácím se na mokrém plastu nechtělo moc běhat a to bylo naši velkou výhodou, kdy se nám většina jejich útoků dařilo odvrátit. Naše hra rozhodně nebyla ustrašená a dostávali jsme se i do střeleckých situací. Nešlo o nějaké super šance, ale něco tam spadnout mohlo. Soupeř hrál tak trochu na to co mu stačilo snažil se kombinačně dohrát vše až do prázdné branky a tím se nám dařilo většinu akcí překazit. Navíc jsme po celou dobu velice dobře přistupovali k hráčům a nenechávali v obraně žádná okénka.

Odpoledne jsem se byl ještě podívat na semifinále mužů 2.NHbL, kde se střetli domácí Autosklo "B" a Chlumec nad Cidlinou a čtyři hráči v základní sestavě byli právě z řad dorostenců a odehráli celé utkání. Nechyběli při hře 4 na 4 ani při závěrečných minutách. Dostávají zde tak tu nejvyšší školu a rozhodně se neztráceli, možná spíš naopak i to svědčí o tom, že náš tým odehrál velice dobrý zápas."

 

Sestava: Páv - Čapka, Pilař, Musílek, Synek, Šmíd, Vohralík, Daníček, Málek, Kozel, Baumgartner, Hasík, Munzar

 

 

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 1
24.05.19 - 17:00
Letohrad
LetohradExtraliga DDorost

poslední ČLÁNKY

»Ježci porazili Sršně
Dorost23.05.2019
»Dorost nestačil na Porubu
Dorost10.05.2019
»Fanoušci zatleskali oběma týmům
Dorost02.05.2019
»Dorost bral 6 bodů
Dorost25.04.2019
»Jak se nabudit pohádkou
Dorost18.04.2019