Muži B16.09.2021Lucie StaráPřečteno: 693x

Start rezervy do soutěže díky dravému mládí na výbornou

Na Alfu jsme odjížděli s rozporuplnými pocity. Nikdo z nás nevěděl, co vlastně od zápasu očekávat. Pauza byla dlouhá, a co si budeme povídat, příprava nebyla stoprocentní.

HBC Pardubice D v. Ježci HM B  1:7 (0:3, 0:2, 1:2)

Standartní soupiska "béčka" byla pro tentokrát navíc doplněna třemi mladými nadějemi (Vojta Šmíd, Vít Vohralík, Lukáš Kozel). A byla to pomoc výrazná!

Do zápasu jsme vstoupili možná lépe než jsme sami čekali. Stačily necelé tři minuty a po přihrávce Jindřicha Horníčka otevřel skóre nenápadnou střelou Vojta Šmíd. I v dalších minutách se utkání vyvíjelo příznivě pro naši stranu. Byl to opět Vojta, který si připsal i druhou branku. Ještě během první třetiny jsme navýšili naše vedení zásluhou trefy zkušeného "mladíka" Kamila Mlejnka :-) na 0:3. Toto příznivé skóre nás poněkud uklidňovalo a motivovalo zároveň. Do dalších částí jsme nastupovali s odhodláním a elánem.

Uběhlo sotva pár vteřin z druhé periody a první lajna po zdařilé souhře zvedla skóre už na 0:4. Ve druhé třetině jsme navíc mohli také oslavovat hattrick Vojty Šmída, který znovu skóroval (tímto mu děkujeme za příspěvek do kasy). Tři góly mu byly zkrátka málo. Byl to Vojta, který připsal již šestou branku na naši stranu a pro svůj osobní úspěch si připisuje již čtvrtý gól. Hned během prvního utkání jsme si rovněž mohli vyzkoušet i přesilovkovou formaci. Povzbudivé pro nás je to, že jsme přesilovku využili. Sedmý a pro nás poslední gól si připisuje další z mladíků a to Lukáš Kozel.

Stoprocentní úspěšnost našeho golmana Petra Mence zastavili soupeři posledním gólem zápasu, který přišel v 41. minutě a za stavu 1:7 zápas i skončil.

Branky a asistence:
Šmíd Vojtěch (Horníček Jindřich), Šmíd Vojtěch (Macháček Josef), Mlejnek Kamil (Šmíd Vojtěch, Kozel Lukáš), Vohralík Vít (Kříž Tomáš, Šídlo Štěpán), Šmíd Vojtěch, Šmíd Vojtěch (Kozel Lukáš), Kozel Lukáš

Soupiska:
Hrebenar Jakub, Macháček Josef, Padyšák Robin, Horníček Jindřich, Kozel Lukáš, Kříž Tomáš, Ludvíček Jan, Mlejnek Kamil "C", Šídlo Štěpán, Šmíd Vojtěch, Vohralík Vít, Menc Petr, Kučera Ondřej