Starší žáci - ježčí zpravodajství

Starší žáci poprvé vítězně
Starší žáci poprvé vítězně
Starší žáci11.10.2016

Netradičně v pondělí se utkali starší žáci dvou mužstev, která dosud nebodovala. Ježci se do Jestřábů zakousli přímo ukázkově a připsali si první tři body. Za týden opět v pondělí, tedy 17.10., se opět utkají od 18:00 u nás doma tedy v Aréně Ježkárna.


Marodka starších žáků tým nezastavila
Marodka starších žáků tým nezastavila
Starší žáci06.10.2016

Mezi utkáními mladších žáků se odehrálo utkání žáků starších, ale soupiska se změnila pouze kosmeticky, hlavně obránci měli napilno když celé utkání starších žáků odehráli pouze ve třech.1:13 přesto spokojeni
1:13 přesto spokojeni
Starší žáci21.09.2016

Do Ježkárny přijel jeden z favoritů MČR starších žáků a to Autosklo HAK Pardubice. Soupeř po většinu zápasu vyučoval, ale naši hráči nic nevzdali a odměnou jim bylo v celku příznivé skóre.


Bez výhry, ale spokojení
Bez výhry, ale spokojení
Starší žáci05.09.2016

Po dlouhé době se dočkali Ježci kategorie starších žáků. Jejich pouť soutěží začala dvojzápasem na půdě Buldoků z Brna. Kluky čekaly tedy dva zápasy po 3x15minutách, což je pěkný nárůst oproti 3x10 minutám, navíc mnohdy proti hráčům o hlavu vyšším. Zvládli to však na jedničku, a ačkoliv jim nejsou za odměnu body do tabulky, tak všichni odjížděli domů maximálně spokojení.